Тварина-покровитель є у кожної людини за датою народження

0
1732

Виявляється, що у кожної людини є тварина-покровитель, яке захищає його, допомагає і охороняє. Але, крім цього, тотемна тварина наділяє людину особливими якостями і властивостями характеру. Цей гороскоп розповість про ваш характер по тому, яка тварина вам протегує.

Собака

Ви дуже віддана і добросердечна людина. Навколишні знають, що вам можна довіряти і покластися на вас в будь-якому питанні. Ви абсолютно чесні та щирі, відповідальні і працелюбні. Ви скромна і проста людина, яка не любить нікому доставляти клопоту. У вас гарний смак в одязі, ви любите поповнювати свій гардероб новими речами. У вас не так багато друзів, але всі вони надійні і перевірені часом люди.

Миша

У дитинстві ви були бешкетною і неслухняною дитиною, але навіть з часом чортики в ваших очах нікуди не зникли. Саме це і робить вас таким милим і привабливим для всіх. Ви дуже цікава людина. Не дивно, що люди шукають вашої компанії. Ваше слабке місце — вразливість і зайва чутливість.

Лев

На відміну від вашої тварини-покровителя, ви дуже добра і миролюбна людина. Віддаєте перевагу уникненню конфліктних ситуацій, не подобаються довго сидіти на одному місці. Ви — природжений лідер, але при цьому вмієте бути тактовним і одночасно вимогливим. Ви дуже любите бути в центрі уваги, отримувати компліменти і щедро відповідати тим же.

Кіт

Ви неймовірно люб’язний і привабливий чоловік. Навіть володіючи пересічною зовнішністю, ви вмієте випромінювати особливий шарм, який маєте в своєму розпорядженні для людей. Ви буваєте кілька соромливі і потайливі, вмієте дотепно відповісти і до місця пожартувати. Люди відчувають себе дуже легко і невимушено в вашій компанії, але вам самим час від часу необхідно побути в тиші наодинці з собою. Ви дуже ретельно вибираєте друзів.

Черепаха

Ви дуже високоморальна людина. Найбільше ви цінуєте спокій, мир і затишок. Ви не вмієте довго тримати зла, і це притягує до вас людей. Ви ніколи не брешете, не схильні проявляти егоїзм. Ви з тих унікальних людей, які вміють віддавати, нічого не чекаючи взамін.

Голуб

Ви — оптиміст. Яким би не було ваше оточення, ви залишаєтеся вірними собі. Ви привітна, турботлива і компанійська людина. Вам не подобається лицемірство, тому лукавих людей ви визначаєте з першого погляду і намагаєтеся триматися від таких подалі. Ви дуже методичні та організовані у своїй роботі. Безлад і суєта не здатні захопити вас з головою, на відміну від почуттів. Але ви і самі знаєте, наскільки ви влюбчіви.

Пантера

Ви — людина-загадка. Навіть якщо ви екстраверт і душа компанії, навряд чи багато хто з вашого оточення знають вас досить глибоко. Ви з тих, про кого кажуть «собі на умі». Вами неможливо маніпулювати і дуже складно вивести з себе. Правда, час від часу ви самі здатні накрутити себе без причини. Ваш мінус в тому, що ви трохи скупі і не проти час від часу попліткувати. Але будемо відверті, хто ж цим не грішить?

Мавпа

Ви дуже енергійні і нетерплячі. Ви терпіти не можете повільність і бездіяльність і завжди хочете, щоб все було зроблено якомога швидше. Ви досить прості в спілкуванні і любите перебувати в центрі уваги. Для вас дуже важлива репутація, тому ви намагаєтеся всім догодити і всіляко уникати провокацій. У цьому вам допомагає ваша добре розвинена інтуїція. Ваша підприємливість значно збільшує ваші шанси розбагатіти до середнього віку.

Чи описав цей гороскоп ваш характер? Поділіться своєю думкою з нами в коментарях!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here