В Тольятті за 36-річну «Ниву» просять п’ять мільйонів

0
744

Рекордну для машин марки Lada суму 5 млн рублів, власник хоче виручити за стандартний 75-сильний ВАЗ-2121 1980 року випуску
Виставлений на продаж ВАЗ-2121 «Нива» має пробіг 201 км. Як запевняє власник позашляховика, автомобіль не просто не піддавався реставрації, а абсолютно новий. В оголошенні зазначено, що це — «музейна цінність, відмінний екземпляр для колекції і вкладення грошей».

clasnivesty

Відзначається, що на вузлах і агрегатах збережені заводські пломби, а в комплекті йдуть реєстраційні знаки часів СРСР. «Автомобіль для людей які можуть дозволити собі все, — резюмує продавець. — Ціна 5 000 000 (п’ять мільйонів рублів) без торгу ».

clasnivesty1

Правда, завсідники сайтів оголошень згадують, що ця машина виставляється на продаж далеко не вперше. Спочатку за експортну «Ниву» просили менше мільйона рублів, потім — рівно мільйон, а трохи пізніше ціна зросла до 3,2 мільйона. Зараз, повторимося, за вазовский полноприводник просять 5 мільйонів ($ 85 000).

clasnivesty2

Можливо, ціна виросла після показу цієї «Ниви» нинішньому главі автоваза Ніколя Мору: минулого літа під час святкування 50-річчя автогіганта француз здивувався відмінному стану трехдверки і похвалив власника за таке збереження.
За версією нинішнього власника машини, в 1980 році даний екземпляр придбала жінка-адвокат з Тюмені. Але, не маючи водійських прав, за кермо автомобілістка не сідала, а через декілька десятиліть, діти господині вирішили продати прекрасно збереженний ВАЗ.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here