Що справді думають чоловіки про жіночу зачіску і макіяж

0
603

clasnivesty
Скажіть відверто, дівчата, для кого ви годинами наводите красу, фарбуєте вії, вкладаєте волосся в хитромудрі зачіски? Все для них,для чоловіків. А що вони думають про те, що займає у нас стільки часу і старань?

Опитування тисячі представників сильної статі і з’ясувало, що чоловіки думають про нашу красу. Наша привабливість в очах чоловіків — це не тільки гладка шкіра і приємний запах, косметика, виявляється, теж грає не останню роль. І навіть якщо ми ретельно стежимо за своєю зачіскою і за шкірою, нам слід знати, що всього цього він може просто … не помітити.

До речі, 79% опитаних нами чоловіків сказали, що в першу чергу помічають у дівчат очі, і тільки 21% — губи.

Ну а якщо чоловік все ж звертає увагу на губи, як ви думаєте, що він думає про нашу помаді? Він розмірковує над тим, чи залишить помада слід на ньому, якщо ви поцілуєте його. Це говорить про те, що для того, щоб бути привабливіше в очах коханого чоловіка, доведеться відмовитися від яскравих помад і жирних блисків, щоб не травмувати ніжну чоловічу психіку фантазіями на тему відпирання яскравих слідів.

Рум’янець на щоках говорить первісній людині, що сидить в будь-якому чоловікові, що самка здорова і здатна народити йому здорових дітей. А ми-то дивуємося, чого хлопцям так подобаються «дівиці», підкреслені рум’янами …

Занадто багато косметики — це погано. Але і її відсутність, виявляється, чоловіками не заохочується. Їм подобається, коли видно, що жінка стежить за собою. А це найкраще показати, нафарбованими віями і губами, трохи зворушеним блиском.

Чоловікам подобається, коли у жінок очі яскраво нафарбовані. Але боронь Боже невміло приклеїти накладні вії! Будь-який прояв неприродності чоловікам не подобається, вже краще обійтися своїми віями, ніж відлякувати наполовину відклеївся штучними.

Ну а найголовніше! Вчені довели, що жінки використовують дві півкулі мозку, щоб зрозуміти красу, а чоловік користується тільки правим. Ось чому чоловіки бачать картину в цілому, не зациклюючись на деталях. Так що нехай вас не засмучують дрібні зморшки, що з’явилися навколо очей, або інші дрібні косметичні недоліки — є науково доведена імовірність того, що ваш коханий цього просто не помітить!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here