Чоловічі слабкості — головний козир мудрих дружин

0
473

Досить багатьом жінкам доводиться розгадувати цей унікальний індивід під назвою «чоловік». І аж ніяк не всім це вдається зробити. Інший раз, жінки, проживши багато років з чоловіком, не завжди можуть зрозуміти справжні мотиви тих чи інших його вчинків. Часом чоловіки здаються такими незалежними, що боїшся підступитися.

Але насправді, не все так страшно. Як і всі люди, чоловіки теж мають свої слабкості. Про це і поговоримо.

Коли ми бачимо перед собою самодостатнього, сильного і ділового чоловіка, нам може здатися, що в ньому немає і натяку на слабкість. Але це ж всього лише людина, яка має свої потреби і бажання.

11

Незважаючи на кар’єрне зростання, достаток (або його відсутність), кожному чоловікові необхідно самостверджуватися і на особистому фронті. За своєю природою чоловік створений для верховенства. Він — природжений лідер, і завжди буде відчувати себе впевнено, тільки відчуваючи своє панування. У нього є потреба завойовувати, в тому числі і жіночу увагу.

Не секрет, що чоловіки ласі на лестощі і просто тануть від компліментів. Нехай вони цього і не показують зовні, але це так. І якщо ви хочете привернути до себе людину, не скупіться на похвалу. Старе прислів’я, яка говорить про те, що чоловік любить очима, а жінка вухами, права. Але лише частково. Чоловіки теж люблять, коли їх хвалять, коли ними захоплюються. І якщо вам дістає мудрості використовувати це знання для побудови сімейних відносин з коханою людиною, ваш союз буде міцніше.

Як вже говорилося раніше, чоловіки люблять володіти і домагатися: уваги, любові, розташування, успіху або визнання. І, як правило, один раз наступає період, коли у нього не все йде гладко. І ось тут ваш обов’язок його максимально підтримати і втішити. Чоловік, відчуває схвалення і прийняття з вашого боку, завжди буде вдячний вам за це, він буде цінувати вашу готовність бути з ним, під час його переживань. І це зміцнить ваші стосунки. Не кожен зможе пережити проблеми самотужки. У важкі моменти чоловікам потрібно союзник, який підтримає і поспівчуває йому.

Головний козир мудрих жінок — шанобливе ставлення до чоловіка. Жінка, що демонструє повагу до чоловіка, завжди буде безцінною в його очах. Про повагу з боку дружин мріють всі чоловіки, але, на жаль, не всі його відчувають на собі. Звідси і можливі розлучення. Коли чоловік впевнений в тому, що його цінують і поважають, як главу сім’ї, він буде намагатися виправдати цю довіру.

І останнє. Чоловіки люблять споглядати красу. І тут вам, жінки, всі карти в руки. Дружинам не можна розслаблятися після весілля. Намагайтеся щодня відповідати тому образу, в якому ви були в дні залицянь. Не забувайте стежити за собою. Для цього постарайтеся знайти спа салон, салон краси, фітнес-клуби, і все що завгодно, щоб підтримувати зовнішність на висоті. А головне, прагніть догодити своєму коханому. Цим ви завжди зможете розташувати його серце до себе.

Успіхів вам, дорогі жінки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here