Допомога жінці в декреті

0
490

Помощь женщине в декрете

Багато жінок, які ведуть активний спосіб життя і багато працюють, бояться йти в декретну відпустку на 2-3 роки, не готові до одноманітним домашніх буднів, їх лякає відповідальність за виховання дитини. У страхах і сумнівах вони вирішуються на зачаття дитини, тому що «біологічний годинник цокає». Так уже влаштовано, що найкращий вік жінки створений для народження дітей. А поєднувати роботу, тусовки і догляд за дитиною досить складно, а часом навіть і шкідливо.

Журнал Сучасна сім’я дає прості і практичні поради для молодих мам: як зберігати позитивний настрій і не випадати з активного життя в ці прекрасні роки, коли ваша дитина ще зовсім маленька.

Найскладніше і страшне в ситуації з немовлям — це прив’язка до дому. Неможливо нікуди відлучиться, якщо немає бабусі або няні, або турботливого чоловіка. Значить вам потрібно знайти хорошу няню, налагодити відносини з мамою і свекрухою, не боятися залишати чоловіка з дитиною, при цьому написати йому інструкції як і що робити. Головне — розписати все докладно на листку паперу, що де лежить, і як себе вести, а також приблизний графік, у скільки дитина спить, у скільки їсть. Підбадьорити вашого помічника словами: «Нічого складного, все написано в інструкції. А якщо трохи поплаче — це не страшно, всі діти плачуть, бо інакше не вміють висловлювати свої бажання і емоції».

Якщо ж у вас немає таких корисних людей, як бабуся чи няня поруч, то все одно ви можете знайти мобільність за допомогою коляски, автомоюіля або слінгу. Коляску постарайтеся вибрати найлегшу і прохідну, якщо вам доведеться нею користуватися без сторонньої допомоги. В автомобілі дитина може перебувати тільки в автокріслі, не забувайте про це! І ніколи-ніколи, навіть на секунду, не залишайте вашу дитину одну в машині.

Помощь женщине в декрете

Слінги — зручний винахід, якому не одна тисяча років, і у кожній народності є свій вид такої зручного дитячого «перенесення». На Русі, наприклад, для цих цілей використовувався поділ, звідти і пішов вислів «в подолі принесла». Зараз можна вибрати слінг з безлічі варіантів, їх повним-повнісінько в інтернеті, різних форм і забарвлень. Є і домашні, і вуличні, і теплі, і м’які, різної функціональності і зручності. Їх можна купити, можна самостійно зшити. Використовуючи слінг, ви можете ходити по магазинам, в гості, і просто гуляти і дитина завжди буде поруч з вами і буде спокійною. Для холодної погоди випускаються навіть спеціальні Слінгокуртки. Можете знайти спільноту слінгомам в вашому місті і обзавестися там друзями. Ось вам і додатковий привід вийти з дому і поспілкуватися на цікаву вам тему.

До речі, існує безліч інших корисних пристосувань, що розв’язують руки молодим мамам. Манежі і шезлонги, ходунки та стрибуни — все це не дасть дитині занудьгувати, поки ви займаєтеся домашніми справами.

Не забувайте і про свій розвиток. Декретна відпустка — відмінний час для того, щоб вивчити нову мову, або освоїти бухоблік, або почати писати книгу, а може бути ви давно мріяли стати дизайнером. Складіть собі план навчання, а листочок з ним помістіть на чільне місце. Кожне заняття проводите строго за планом і відзначайте кружечком, це буде чудовим стимулом для роботи, не встигнете і озирнутися, як ваші досягнення будуть помітні не тільки вам.

Також пам’ятайте, що ви жінка і ви — гарні! Легкий макіяж і зачіски своїми руками не завадило б робити щодня. Доглянутий і охайний вигляд сподобається не тільки вам, але і вашому чоловікові, який звик бачити вас у всій красі ще до весілля. Не відмовляйте йому в задоволенні милуватися симпатичною матусею!

Ваш малюк росте не по днях, а по годинах, швидко змінюється і кожен день ви помічаєте в ньому щось нове. Обов’язково фотографуйте його, а фотографії можна обробляти в фотошопі, ось вам і привід освоїти ще один корисний навик. Коли малюк почне сам будувати будинки і фігурки — фотографуйте його досягнення на пам’ять. Влаштуйте фотосесію улюблених іграшок вашої дитини, ці фотографії через десяток-другий років знайдуть дивовижну для нього і для вас цінність.

Пам’ятайте про своє здоров’я — займайтеся фітнесом, купіть собі обруч, або тренажер. До виходу з декретної відпустки у вас буде прекрасна фігура, будуть освоєні нові навички та спеціальності, а найголовніше — ви тепер щаслива мама чудесного малюка!

Журнал Сучасна сім’я бажає вам отримувати задоволення від материнства!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here