Корпорація Apple побила рекорди по прибутку — і не тільки свої

1
1340

Чистий прибуток в 53 млрд. Доларів затьмарює успіхи найбільшої американської приватної нафтової корпорації ExxonMobil в 2008 році, але виробник смартфонів iPhone попереджає про уповільнення зростання.Apple відзвітувала про найбільшу річного прибутку в історії корпорації. Компанія змогла заробити 53400000000. Доларів завдяки рекордним продажам смартфонів iPhone.
Найбільша в світі компанія змогла побити рекорд ExxonMobil, якій в 2008 році вдалося отримати прибуток в 45200000000. Доларів. Цьому сприяла остання версія смартфонів, завдяки якій в четвертому кварталі прибуток збільшився на 31 відсоток.
Але Apple застерегла, що зростання, швидше за все, серйозно сповільниться під час критичного різдвяного періоду, і обсяг продажу планшетів iPad скоротиться на 20 відсотків до найнижчого рівня з 2011 року.
Згідно з прогнозами компанії, обсяг продажів в поточному кварталі складе від 75500000000. Доларів до 77,5 млрд. Доларів — тобто на 1 відсоток вище аналогічного періоду за попередній рік, — частково цьому сприяє сильний долар.
Прибутковість корпорації Apple, млрд. Доларів
Зараз Apple задається питанням, чи вдасться їй підтримувати величезний зріст, який сприяв збільшенню ринкової вартості до 750 млрд. Доларів цього року, оскільки економічні проблеми в Китаї підняли на поверхню побоювання з приводу попиту на дорогі мобільні пристрої компанії.
Аналітики також припускали, що запущений в продаж раніше цього року Apple Watch — перший новий продукт компанії, який з’явився після смерті Стіва Джобса чотири роки тому — продаватиметься повільно.
Тим не менш, протягом останнього кварталу фіскального року виручка Apple збільшилася на 22 відсотка і станом на 26 вересня склала 51500000000. Доларів. Компанія продала 48 млн. Смартфонів iPhone — на 22 відсотка більше — протягом четвертого кварталу, на останні дні якого припав реліз нових моделей 6 і 6 плюс.
Користувачі Android, за словами компанії, масово переходять на смартфони iPhone.
Продаж смартфонів iPhone, млн. Одиниць
Виручка Apple за весь рік склала 233 700 000 000. Доларів, а річний прибуток — 53,4 млрд. Доларів, тобто понад 1 млрд. Доларів на тиждень.
Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що квартал став «дуже сильним фінішем рекордного року». Також він відзначив, що продажі в Китаї, який, за оцінками Apple, стане найбільшим ринком компанії, продемонстрували сильні позиції, незважаючи на недавні економічні проблеми.
Кожна секунда минулого року приносила Apple прибуток у 1 693,11 доларів.
Щотижня корпорація заробляла понад 1 млрд. Доларів прибутку.
«Якщо дивитися тільки динаміку наших продажів, то я б взагалі не помітив, що в Китаї були якісь проблеми», — заявив він.
Єдиним низьким показником компанії стали продажі планшетів iPad, які при кількості 9900000. Одиниць скоротилися на 20 відсотків у порівнянні з таким же кварталом попереднього року. Продажі планшетів iPad знижуються послідовно протягом семи кварталів, зараз вони на найнижчому рівні з початку 2011 року. Власники планшетів оновлюють такі пристрої не так часто, як смартфони.
Вартість акцій корпорації Apple вчора, 27 жовтня, залишилася незмінною, оскільки відразу ж після заяв про рекордні доходи прозвучали не надто райдужні прогнози на наступний квартал.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Чистая финансовая прибыль корпорации Apple в пятьдесят три миллиардов долларов США затмевает успехи крупнейшей американской нефтяной компании ExxonMobil в 2008 году. Это все благодаря продажам своих телефонов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here