Люди довго пам’ятають погане і так швидко забувають гарне

0
716

clasnivesty1
Нещодавно я дізнався цікавий факт. Вчені з’ясували, чому ж люди довго пам’ятають погане і так швидко забувають гарне, ніби його й не було ніколи.

Ще в 40-х роках минулого століття фізіолог Дональд Олдінгс Хебб вивів теорію, що неприємні відчуття набагато сильніше позитивних емоцій. Тому сигнали, які вони подають в мозок, більш потужні. Вони змінюють нейронні зв’язки в мозку, тим самим формуючи негативні спогади.

Насправді цей факт був відомий давно, навіть без всяких досліджень. Ви могли неодноразово на особистому досвіді переконатися в тому, що люди дуже швидко забувають все добре, що навколо них і з ними самими відбувається.

Тільки що все було чудово, всі були щасливі … Але варто трапитися чогось не надто гарному, як відчуття щастя зникає без сліду.

Негативні спогади перекривають всі абсолютно! Вони міцно в’їдаються в нашу пам’ять, і з цим нічого не зробиш. Звучить досить невтішно, чи не так? Ніби вирок …

Не буду вдаватися в тонкощі психологічних досліджень. Скажу лише, що вчені, які проводили дослідження, з одного боку — підтвердили теорію Хебба, а з іншого — встановили нові факти процесу формування пам’яті.

Тим самим вони дали зрозуміти — з наукою можна «боротися». І навіть самі невтішні результати досліджень — ще не катастрофа!

Самі вчені говорять, що їх чекає ще багато роботи. Адже незважаючи на те, що теорія Хебба була доведена, пояснити механізм формування пам’яті в повній мірі вона не може.

А поки вони зайняті підготовкою до нової наукової роботи, ми з Вами випробуємо свій власний метод боротьби з негативними спогадами. Я гарантую, що всі Ваші негативні спогади підуть на задній план, а вперед вийдуть тільки позитивні емоції.

Це справжня «вітаміна», яка «виведе» з Вашого організму все, що його отруює. Негативний досвід, неприємні спогади, відчуття невпевненості у власних силах …

Я не обіцяю моментального «зцілення», але те, що негатив поступиться місцем позитивним емоціям і спогадами дуже швидко — можу гарантувати!

Ви готові почати боротьбу з негативними спогадами?

Я чекаю вашого рішення!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here