Привід почати нове життя або понеділок розпочинається в суботу?

0
542

Привід почати нове життя або понеділок розпочинається в суботу?

Іноді нам абсолютно не до сімейних проблем і з’ясувань відносин з чоловіком. І думати не хочеться, що настала криза у відносинах. Так хочеться що-небудь змінити в житті. Давайте трішки поміркуємо на цю тему.

Напевно, у кожного хоч раз виникала така думка: «Все, з понеділка починаю нове життя!». А чому, власне, з понеділка? І яке таке це нове життя?

Повірте, нікуди Ваша «старе» життя від Вас не дінеться, утопія це все, і зовсім це не погано. Задумайтесь, адже ми щосекунди створюємо свою власну історію, вибираючи з мільйонів можливих дій ті чи інші. І, якщо вже відверто, вибираємо ми їх не випадково, вони або приносять нам задоволення, або є для нас в цей момент найоптимальнішими. Відмовляючись від своїх дій, ми відмовляємося від проявів свого Я, а це вже, вибачте, загрожує наслідками.

Однак, не варто думати зараз про те, що всі свої слабкості і шкідливі звички, потрібно рахувати і списати на власну унікальність. Прийняття себе — це крок до усвідомленості, а не до безвідповідальності. Це в першу чергу психологія любові і відносин до оточуючих людей. І, тільки прийнявши себе, можна зрозуміти природу тих чи інших дій і зробити потрібні висновки.

Чому ж саме з понеділка? Є таке загальнолюдське властивість — укладати себе в різні рамки — тимчасові, територіальні, психологічні … Та хіба мало їх! І це теж нормально! Буває так, що мучимося, вночі не спимо, намагаючись уявити масштаби всесвіту нескінченності. Питання це так і залишається для кожного відкритим, бо є в житті такі питання, яким судилося залишитися без відповіді.

Ось, власне, і у нашого понеділка звідти ж «ноги ростуть» — це одна з найбільш наочних і «регулярних» кордонів.

Так що ж, все пусте, не варто і намагатися щось міняти?

Для початку слід відкинути все накопичилися штампи, наприклад, хочу змінити життя на краще, стану іншим, з понеділка кидаю курити (пити, гризти нігті і т. П.) І розслабитися. Потім подумати, що конкретно Вас у Вашому житті не влаштовує? І почати робити конкретні кроки по оптимізації свого життя, постаратися виключити те пусте, що відволікає Вашу увагу і підміняють собою живі переживання. Наприклад: якщо Ви завзятий кіноаматор, зберіть колекцію хороших фільмів і замість безцільного перещєлкування пультом часто абсолютно бездарних телепередач, поставте цікаве «живе» кіно.

Обладнайте Ваш затишний будинок так, щоб Вам було в ньому добре. Буває часом зовсім невзможно привести в порядок свій внутрішній світ, якщо некомфортно в світі, який оточує. Постарайтеся здійснювати творчі дії, нехай це буде щось зовсім незначне, але ж і все життя складається з дрібниць.

Обережніше з позбавленням від «шкідливих» звичок — пам’ятайте, «святе місце порожнім не буває», і порожнечу, яка природно виникне при відмові від куріння (кожен тут може вставити свою звичку, що викликає невдоволення), може легко зайняти щось більш неприємне. Тому добре, якщо відмова від однієї звички ви будете усвідомлено заповнювати ніж — то хорошим і цікавим, що зможе захопити вас.

Як кажуть мудреці: «Гармонія — не мета, а засіб, коли ти знатимеш, що робити з нею, ти знайдеш її».

Попереду ціле життя,а це чудовий привід внести в нього
трохи більше радості і гармонії. Успіхів!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here