Що ми чекаємо від чоловіка і як зберегти сім’ю

0
479

Коли, ми вперше переступаємо поріг нашого будинку в ролі подружжя, коли спільного життя вже не лічені дні, а потихеньку, тиждень за тижнем, налічує місяці, і, особливо, коли з’являється перша дитина, ось тоді, дуже часто в сім’ї настає невелика і, можливо, перша криза в стосунках.

Що ми чекаємо від чоловіка і як зберегти сім'ю

Чи не втрачається ще закоханість, не вгасає інтерес до сім’ї, та й дуже багато ще в новинку. Що ж тоді відбувається, чому виникають негативні моменти, звідки ця миттєва ненависть, раптові істерики, відчай і депресії, всі ці проблеми молодої сім’ї? Чому ж ця незрозуміла злість на чоловіка і чому він нічого не розуміє, або не знає, що робити, ніби голову втратив?

Відповідь на ці численні запитання дуже проста: ми вимагаємо від чоловіка дуже багато чого. Чекаємо, що він здогадається, визначить наші думки, візьме все в свої руки, зрозуміє, допоможе …

Нескінченно можна перераховувати список наших вимог, чи не так? І потім, чоловік не виховувався вами особисто, не готувався жити «під Вас». Він жив в одній обстановці, а ви в інший, вас навчили одному, а його вчили зовсім іншому.

Ви разом не через те, що обидва чудово володієте технікою натирання підлог. Ви разом тому, що вирішили створити щасливу сім’ю.

Але, одного разу, навіть розуміючи все це, ви зриваєтеся, і ваша втома або якісь інші фактори раптом переростають в шалену реакцію на елементарній дрібниці, в результаті чого виникає сварка.

А уявіть тепер Вас, але очима чоловіка. Він, наприклад, не зовсім зрозумів яке-небудь ваше прохання, і рідний і улюблений чоловік на його очах блискавично перетворюється в злющу колючку, невгамовно кричущу на нього. Очі коханої налилися кров’ю, з рота бризнула слина …

Швидше за все, він не про таку дружину мріяв до шлюбу.

Як зберегти сім’ю

Збереження сім’ї — це воістину складний процес. Він вимагає терпіння і уваги до близької людини, вміти прощати і бути ніжною, закохувати в себе ще більше, а не відштовхувати.

А коли пройде ще більше часу, все буде вже пояснено і доведено. Доведено, перш за все Вам особисто, що криком або істерикою справі не допоможеш. І ви поступово розумієте, що ваш чоловік не в змозі діяти на сто один відсоток, а якщо і може більше, то вже й нема чого тим більше на нього нарікати. Ніхто не ідеальний і вам це відомо.

Порада: поговоріть про свій внутрішній стан, про те, через що виходить ця злість, обговоріть з чоловіком причини непорозуміння, перерозподіляйте обов’язки по дому, безвідмовно допомагайте, близька людина завжди це відчує. Вам необхідно знайти довіру один до одного. На мій погляд, це важливо!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here