Срібне весілля: обряд і подарунки

0
1306

Срібне весілля, на відміну від порцелянової, святкується з розмахом. На сімейне свято збираються всі-всі друзі, колеги, ну і, звичайно ж, рідні та близькі. За традицією приміщення оформляють повітряними кулями і живими квітами. 25 років сім’ї — це певна сходинка, через яку далеко не всі подружжя переступають.

Срібло прийнято вважати символом ювілею. У календарі подружнього життя цей дорогоцінний камінь є найпершим. Він підкреслює красу і благородність шлюбного союзу, а також його міцність.

Обряд обміну кільцями

Це свято перенасичений різноманітними обрядами, однак найголовнішою традицією є обряд обміну срібними кільцями. Тут обов’язково повинні бути присутні свідки, які вже реєстрували ваш громадянський шлюб двадцять п’ять років тому. Також на церемонію запрошують священика, який заново вас вінчає.

Дружина для важливої урочистої події надягає весільну сукню, можливо навіть таке, що вона дістане своє стару весільну сукню, в якій блищала 25 років тому, якщо звичайно воно їй не буде малим по розміру. А наречений, за традицією, надягає класичний костюм.

Подружжю пропонують обмінятися срібними обручками, але їм належить зробити вибір: або носити їх поруч з золотими, або поміняти і носити тільки срібні кільця. Якщо ви вибрали другий варіант, то золоті обручки необхідно при свідках покласти в скриньку на маленьку подушечку. Там вони повинні зберігатися аж до наступного ювілею.

Що подарувати на срібне весілля

Якщо винуватці торжества — чоловік і дружина — ще не вінчалися, то срібне весілля буде найкращим святом для освітлення шлюбу. Зазвичай гості на цю річницю весілля дарують подружжю столові прилади, прикраси та інші сувеніри з срібла.

Також чудовим подарунком на річницю є годинник. Якщо ж ви вирішили подарувати столові прилади з срібла, то потрібно пам’ятати одне правило: ложок має бути в наборі не шість, а тільки дві для чоловіка і дружини. Ними вони будуть користуватися тільки в найпрекрасніші романтичні дні.

ClasniVesty

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here