Ви молода дружина. Як побудувати сімейні відносини

0
476

Сьогодні ваш перший день в ролі дружини. Як довго ви йшли до цього, на які тільки хитрощі довелося піти, щоб він звернув на вас увагу. Заради нього ви закинули всіх своїх подруг. Зробити це було нескладно, адже ви щиро любите його, вашого чоловіка!

Ви молода дружина. Як побудувати сімейні відносини

Він найрозумніший, найкращий, добрий і красивий. Він все розуміє, і ви можете звернутися до нього по допомогу чи пораду в будь-який час дня і ночі. І ви цінуєте ці якості в ньому. Як зберегти ваші відносини, не втратити любов, романтику і повагу один до одного?

Як побудувати сімейні відносини

Зараз, коли все ще тільки попереду, саме час подумати про те, як ви будете будувати сімейні стосунки з вашим молодим чоловіком. Не поспішайте накинутися на нього в перший же день вашого сімейного життя з розподілом обов’язків і капризами. Так, сьогодні він вас любить, але через деякий час ваші образи і суперечки доведуть будь-якого, навіть самого терплячого чоловіка до «живого».

Ваш чоловік така ж людина, зі своїми слабкостями і достоїнствами. Перш, ніж звинуватити його в тому, що він до весілля обіцяв виконувати будь-яке ваше бажання, а тепер відмовляється навіть сміття винести з відра, подумайте: а чи варто ця суперечка того, щоб зруйнувати ваше сімейне життя.

Наберіться терпіння, дайте йому звикнути до думки про те, що він тепер глава сім’ї. Дайте йому можливість відчути себе чоловіком, від якого залежить все або майже все в вашій родині.

Ласкою і заохоченням ви багато чого досягнете. Хочете зробити щось, наприклад, забити цвях, забийте його на очах у чоловіка. Але постарайтеся при цьому потрапити собі молотком по пальцю. Тільки не робіть це з таким виглядом, ніби ви закидаєте його в тому, що він вам не допомагає. Можна попросити його забити цей нещасний цвях, коли він буде вільний. Якщо ваш чоловік любить вас, він зробить це практично відразу або навіть не допустить, щоб ви взяли молоток в руки.

Ніколи не змушуйте чоловіка виконати будь-яку роботу по дому, якщо він тільки що прийшов з роботи. Дайте йому можливість посидіти, розслабитися, обов’язково погодуйте. Це Ви, молода і красива дружина, любите дотримуватися дієти для ідеальної фігури, а ось чоловікові така перспектива не підходить. Як кажуть, «ситий голодному не товариш».

Поговоріть з ним, розкажіть про свої справи, запитаєте про його успіхи на роботі. Тільки не напружуйте його своїми проблемами відразу ж з порога. Про проблеми говорять тільки з ситим чоловіком.

Якщо вам не цікава тема, про яку він любить розповідати, завжди підтримаєте свого чоловіка. Не робіть нудьгуючий вид в той час, коли він розповідає вам про це. Краще обережно перевести розмову на іншу тему, яка буде також цікава йому. Чоловіки хороші психологи, вони відчувають і бачать будь-яку фальш, яка виходить від вас.

Щасливого сімейного життя, розуміння і поваги один до одного, краси і здоров’я бажаємо Вам!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here