Вільні відносини в родині

0
563

Вільні відносини в родині

Спочатку необхідно визначитися, що таке вільні стосунки в родині? В першу чергу це відсутність зайвого контролю з боку свого чоловіка. Як правило, саме дружинам найскладніше встановити вільні, довірчі стосунки зі своєю другою половинкою.

Так уже склалося, що представницям прекрасної статі необхідно постійно все тримати під особистим контролем, точно знати, де він знаходиться, чим він займається в будь-який момент часу доби і взагалі як зберегти сім’ю.

Іншими словами, жінки живуть не своїм особистим життям, а життям свого чоловіка. Так, вони втрачають свій погляд на те, що відбувається, перестають займатися особистісним зростанням і врешті-решт перестають спокушати чоловіка як раніше. На жаль, це одна з головних причин розпаду багатьох сімей: жінка перестає бути цікавою своєму чоловікові.

Для того щоб як і раніше радувати свого коханого чоловіка, бути для нього єдиною і привабливою, необхідно як і раніше займатися особистісним зростанням і власною кар’єрою.

. Однак особистісний ріст зовсім не означає те, що тепер ви повинні продовжувати тільки те, чим займалися до весілля. Розвиток людини не може стояти на одному рівні. Якщо ми не розвиваємося, то ми поступово «деградуємо».

Шукайте для себе все нові і нові форми розвитку. Так, наприклад, якщо раніше ви захоплювалися спортом, ходили за заняття танцями, колекціонували духи Shaik 33 або Шанель, спілкувалися з друзями, то тепер не забувайте про минулі свої захоплення. Однак постарайтеся знайти новий розвиток усього, що подобалося вам раніше.

Якщо ви просто захоплювалися великим тенісом, волейболом, плаванням, то зараз знайдіть однодумців і починайте участь в різних змаганнях. Не прагніть за перемогою. Головне, що ви зможете поспілкуватися з такими ж людьми, побачити, як вони досягли свого успіху і крок за кроком наближатися до наміченої мети. Хто знає, може, через деякий час і ви зможете зайняти почесне призове місце в одному зі змагань.

Головне, поставити перед собою чергову ціль

Для чого? Все для того, щоб не жити долею іншої людини, щоб будувати своє власне життя. Не будьте залежні від свого коханого чоловіка. Наприклад, якщо у вас вдома тільки одна машина, яка належить йому, не просіть його довезти вас до будь-якого місця. Вирушайте з друзями, знайомими, викличте таксі або їдьте на метро. Способів дістатися до потрібного місця безліч. Отже, немає необхідності кілька разів просити чоловіка про щось, а потім засмучуватися в тому, що він не може задовольнити ваше прохання.

У цьому і полягають вільні стосунки в родині. Чим більше у вас своїх особистих планів, заходів, зустрічей, тим більше ви залучаєте свого чоловіка до свого життя. Так, він буде частіше цікавитися вашими планами на день, супроводжувати вас на будь-який захід, виступати в якості вболівальника на чергових змаганнях. Створіть свій особистий простір, яке було б цікаво саме вам. Не зважайте думкою друзів і знайомих. Прийшовши в нове суспільство, ви зустрінете багато однодумців, які обов’язково підтримають вас у нових справах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here