Як привернути до себе людину

0
636

Можливо Ви не дуже товариська людина, але від хороших друзів, сім’ї, близьких родичів не відмовляєтеся. Прагнення до спілкування в житті пов’язано з тим, що ми хочемо чути теплі слова, ділитися секретами, обговорювати проблеми і допомагати один одному. Така психологія

Як привернути до себе людину

любові і відносин.

Іноді нам важко знайти спільну мову, заговорити з людьми з якихось своїх внутрішніх причин, або ж ви не вмієте привернути до себе людину.

Способи викликати прихильність до себе людей

Почати радіти спілкуванню з оточуючими вас людьми допоможуть наші способи як привернути до себе людину:

1. Посміхайтеся

Можливо, ви не надаєте значення такої дрібниці, але інші люди можуть не дуже добре до вас ставитися, тільки через похмурий вираз, незмінно присутній на вашому обличчі. Відсутність посмішки, і постійно «кисла міна», можуть відлякати від вас навіть найбільш дружніх людей. Пам’ятайте, що люди хочуть спілкуватися з життєрадісними друзями, а не з тими, хто постійно перебуває в депресії.

2. Будьте позитивні

Ніхто не любить зв’язуватися з тими, хто вічно незадоволений і все бачить в чорному кольорі. Подумайте про позитивні моменти, якими сповнена життя, говорите з людьми про щось приємне. Почніть впускати в своє життя позитив!

3. Не соромтеся

Навіть якщо ви сором’язливі за своєю природою, спробуйте побороти свою сором’язливість. Ведіть себе так, як якщо б ви були відкритим і товариською людиною. Якщо ви самі не покажете іншим людям, що ви нервуєте в їх присутності, то вони про це ніколи не дізнаються.

4. Розмовляйте

Не потрібно без угаву «торохтіти» як ді-джей на радіо, але, з іншого боку, ви повинні бути в змозі сформулювати кілька пропозицій і підтримати коротку бесіду. Якщо ви відчуваєте труднощі з цим, то можете попрактикуватись вдома, або заздалегідь продумати і підготувати кілька цікавих тем, які ви могли б обговорити з іншими людьми. Підготовка до розмови додасть вам впевненості і допоможе подолати труднощі на початковому етапі спілкування.

5. Повірте в себе

Ви повинні працювати над підвищенням своєї самооцінки. Коріння більшості проблем зі спілкуванням лежать в нестачі віри в самого себе. Висуньте руки з кишень, але не стискайте їх в кулаки, як і не сутультесь, розправте плечі, підніміть підборіддя. Відчуйте самі і покажіть іншим, що ви людина самодостатня, відкрита і не закомплексована, з яким цікаво проводити час, спілкуватися і дружити.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here