Дивну річ робить орел, коли доживає до старості

0
1029

У орла у віці сорока років пазурі стають занадто довгими і зігнутими і це не дає йому можливості хапати здобич, а дзьоб орла стає занадто довгим і зігнутим в результаті чого він не може їсти. Пір’я на грудях і крилах сильно густіють і важчають, що заважає літати. І орел стоїть перед вибором: смерть або хвороблива регенерація.

Він летить до свого гнізда, що знаходиться на вершині гори, і там довго б’ється дзьобом об скелю, поки дзьоб не розіб’ється і злізе … Потім він чекає, поки не відросте новий дзьоб, яким він вириває свої кігті … Коли відростають нові кігті, орел ними висмикує своє занадто важке пір’я на грудях і крилах … і тільки тоді, після 5 місяців болю і мук, з новим дзьобом, кігтями і оновленним пір’ям орел знову відроджується і може жити ще 30 років …

Досить часто для того, щоб жити, ми повинні змінитися, іноді ці зміни супроводжуються болем, страхом і сумнівами. Спогади і звички минулого йдуть, залишаючи місце новим.

Пам’ятайте, що саме звільнення від вантажу минулого дає можливість людині жити і насолоджуватися справжнім, і бути готовим до майбутнього!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here