Досягнення матеріальних цілей міцно пов’язане з душевним спокоєм

0
609


У людства завжди більшу цікавість викликає тематика фінансів, а потім вже духовність. При одних і тих же умовах тема особистості та духовного росту завжди програє. Всіх завжди найбільше цікавить, як вдосконалити матеріальне становище — про душу забувають. Але матеріальне та духовне тісно пов’язані — ось у чому!

Давайте поміркуємо про те, як духовне може залежати від матеріального.

Про кількість грошей та успіху у вибраній діяльності

Якщо говорити про те, як заробити гроші, то зрозуміло, що ефективність цього процесу дуже залежить від особистої ефективності, від якості прийняття рішень, від рівня індивідуальності і якісного сприйняття дійсності.

Істотно, якщо у вас в гармонії, покой і щастя, то вам простіше переносити стрес, мати ясну голову, а значить, бути більш ефективними, приймати адекватні рішення в бізнесі, на роботі та реалізованих проектах. Від вашого внутрішнього стану буде залежати і те, скільки сил буде потрачено у вас на стрес і рутину в вирішенні будь-яких проблем. Очевидно, що при внутрішній напрузі ви будете швидше поратитись з турботами і труднощами, які пов’язані з досягненням матеріальних цілей.

Ще можна згадати про те, що навколо нас зараз дуже багато можливостей. Щоб вибрати кращі для себе, треба знати, чути, слухати. Якщо ж можливостей на горизонті не видно, якщо ви не знаєте, де себе застосувати, то це знову-таки проблема власної особистості росту.

Про задоволення

У погоні за матеріальними цілями багатьох в кінці шляху чекає жорстоке розчарування, так як досягнута ціль не принесе очікуваного задоволення.

Сучасний світ навколо наповнений ілюзіями та соціальними маніпуляціями. При недостатньому рівні усвідомлення легко попасти в ловушку помилкових цілей, коли мета виявляється просто не твоєю, діяльність не підходить вам за вашою індивідуальною природою, а ваші справжні цінності залишаються в щоденниках юності.

Простий приклад

Є люди, котрі народжені для того, щоб не аби як ефективно заробляти гроші. Іх природа з самого початку така, що це їм не спричиняє особливого навантаження. Вони бачуть можливості, прекрасно товаришують з цифрами, підсвідомо вибудовують ланцюжки подій на кілька років вперед, помічають деталі, запалюють інших людей. Це природжені підприємці в чистому вигляді.

Але й є люди, котрі всі ці якості від народження не мають, у них зовсім друга природа. Це не означає, що вони приречені на бідність, просто у них інший шлях до щастя і матеріального успіху, але соціум заставляє їх грати за іншими правилами. В підсумку люди багато років роблять спроби досягти успіху за допомогою своїх найслабших від природи функцій, а свої сильні сторони навіть не помічають.

В остаточному підсумку немає ні задоволення, ні грошей. Від работы нудить, і успіху в ній теж немає.

Я вже не кажу про те, що багато різних матеріальних цінностей, які так люблять мати люди, не можуть дати належного рівня задоволеності з самого початку.

Про те, що за гроші не купиш

Як не крути, але наше прагнення досягти матеріальних висот завжди обумовлено тим, що в кінцевому підсумку нам хочеться бути щасливими. Але є речі, котрі за гроші не купиш.

Не купиш за гроші щасливу сім’ю, здоров’я, душевний спокій, справжніх друзів, належне спілкування.

Якщо ви робите ставку тільки на те, щоб розвиватися в матеріальному плані, то ви звичайно дуже ризикуєте своїм щастям. По перше, за гроші не купиш того, без чого про щастя можна забути, а по-друге, тільки но ваш матеріальний дохід трохи зміниться, пошатнеться — і привіт стрессу, депресії, невдоволенню і т.п.Проблема на роботі, курс долара, економічні катаклизми — ви в жорсткій залежності від зовнішніх факторів, які на жаль від вас не залежать.

Про важкі часи

Я часто чую, що добре говорити про духовний ріст, коли є якийсь матеріальний фундамент, а коли його немає, то про духовний ріст довго не будеш думати. Є такі, хто налаштований досить агрессивно и говорить: «Краще переведіть мені гроші на карту та допоможіть матеріально, ніж навчати життю».

Разова матеріальна допомога не вирішує в корінну проблему, а іронія життя в тому, що якщо у вас важкі часи, то вам ще більше треба займатися своїм розвитком.

Одне не заперечує іншого, а навпаки

Розпочати займатися своїм духовним та особистісним зростанням, навести порядок у душі, працювати над вдосконаленням благородних якостей, стати джерелом любові, всього самого світлого і доброго, не означає відмовитись від матеріального.

Одне не заважає іншому, а допомагає, допомагає активно, потужно та ефективно! Розвиток свого внутрішнього світу принесе більше користі для матеріального, ніж будь-яка методика тайм-менеджменту або нова техніка маркетингу.

Ставте правильні пріоритеты — и тоді ваш життєвий результат перевершить всі ваші самі сміливі очікування. Без розвитку своєї особистості і душі, ви будете ходити по замкнутому колу, так як у людини є не тільки тіло, але і душа. Тіло і душа — два крила, на яких люди переносяться по лінії часу власної життя. Більшість роблять спробу летіти по життю тільки на одному крилі. Не робіть такої помилки.
Бажаю вдачі!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here