Нікому не потрібен той, хто не потрібен самому собі

0
833

Нікому не потрібен той, хто не потрібен самому собі. А той, хто приймає себе таким, яким він є, живе смачним, повноцінним життям, незважаючи на всі можливі життєві проблеми.

Здається Михайло Лубківський-психолог з тридцятирічною практикою має рацію, незважаючи на цинізм і незвичну різкість його висловлювань в них дуже багато правди до якої варто було б нам прислухатись:

Якщо найкращий секс у вас після скандалу, то це ненадовго — скоро залишаться одні скандали.

Якщо вам з чоловіком не комфортно на першому, другому, третьому побаченні-не призначайте четверте. У перші зустрічі чоловік показує себе з найкращого боку, і якщо вам вже неприємно перебувати з ним поруч, нічого доброго з цих відносин не вийде.

Людей не люблять за те, що вони прогинаються. Парадокс полягає в тому, що стервозних жінок чоловіки просто обожнюють, але не всіх,не всі і не завжди.

Що стосується молодих, успішних і гарних жінок, які не можуть знайти собі пару, тому що у них, мовляв, планка висока, — це нездатність до відносин і страх перед ними.

Ми міряємо любов рівнем страждання. А здорова любов — це просто те, наскільки ти щасливий.

Якщо ви хочете вийти заміж, вам треба перестати про це думати. Це те ж саме, що і бажання мати ляльку на капоті, фату і інше лайно. У здорових людей ситуація виглядає трохи по-іншому. Перше — у них є потреба любити. З цією потребою любити вони знаходять чоловіка, який їх любить.

Здорові люди завжди вибирають для себе, а невротики — відносини на шкоду собі, і в цьому найголовніша різниця.

Ніколи не треба спілкуватися з одруженими чоловіками. Рибою торгують в рибному магазині, м’ясом — в м’ясному. Не втрачайте часу. Одруженому чоловіку не потрібна дружина, у нього вдома одна вже є.

Якщо ви хочете заміж, зустрічаєтесь або навіть живете разом вже півроку-рік і нічого не відбувається, треба запитати один раз, чи хоче він сім’ю і весілля. Якщо чоловік не готовий створювати сім’ю, значить, прийшла пора з ним попрощатися. По-доброму, звичайно. Типу «я дуже тепло до тебе ставлюся і буду продовжувати в тому ж дусі, але подалі від тебе».

Якщо людина іншій людині замінює весь світ, це означає, що свого світу у нього просто немає.

Будь-яка — і я наголошую на цьому — будь-яка жінка, яка роками сидить вдома і займається тільки господарством і дітьми, деградує. Це неминуче. І в кінці кінців чоловікові стає нудно з дружиною, він починає вважати її дурнуватою, а там і до розлучення півкроку. І зауважте: спочатку чоловік ні на чому не наполягав, це жінка з радістю і плескаючи в долоні вирішила сидіти вдома.

Самотність — це не відсутність любові навколо. Це відсутність інтересу до себе.

Якщо він вас напружує, просто розлучіться з ним. Не бійтеся залишитися одною. Жоден чоловік в цілому світі не вартий того, щоб ламати себе, прогинатися під нього, нехтувати своїми бажаннями і потребами. Жоден.

Все просто: він є — такий, який є. І ви є — така, яка є. Вам або добре разом, або треба розійтися. Причому краще до того, як ви взяли іпотеку і народили трьох дітей.

Той, хто психічно здоровий, орієнтується на свої почуття і завжди вибирає себе. Ні краса, ні любов не вимагають жертв. А якщо вимагають, це точно не ваша історія. Валіть. Немає такої мети, заради якої варто щось терпіти у відносинах.

Все життя навшпиньки  не простоїш, а розчаровуватися завжди болючіше, ніж спочатку показати себе справжню.

Щодо пошуку партнера скажу, а чого шукати щось? Єдина якість, яке може бути у твого партнера, — це те, що він тебе чіпляє. Все інше не має ніякого значення взагалі. Якщо ти його любиш, переживаєш за нього, хвилюєшся — тоді немає ніяких «планок».

Люди, які не люблять себе, не можуть любити один одного, тому пари щасливої у них теж бути не може.

Що треба зробити, щоб вийти заміж? А всього-на-всього треба зробити тільки одне — бути самою собою. Цього достатньо. І люблять в принципі тільки за це.

Якщо вам не подобається, як він до вас ставиться, робить щось неприємне, ви говорите йому про це один раз. Якщо справа не змінюється — до побачення.

Нормальна людина не продовжує відносини, в яких його не поважають. Втім, він їх навіть і не почне.

Єдиний час в житті людини, коли ми об’єктивно залежимо і коли себе можна вважати заручником — це дитинство і залежність від батьків. Триває це порівняно недовго.

В інших випадках перебування в будь-яких відносинах є вибір дорослої людини.

Поради порадами, але й свою мудрість майте-вибір завжди повинен бути за вами!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here