Ощадбанк замінить 3000 співробітників роботом-юристом

0
787

clasnivestyОщадбанк наприкінці 2016 році впровадив програму робота-юриста.Це дозволить банку скоротити свій штат на 3000 співробітників,тому що робот-юрист прекрасно справляється з поставленим завданням.
Про це заявив заступник голови правління Ощадбанку Володимир Кулик на гайдарівському форумі. «Буквально в четвертому кварталі ми запустили робота-юриста, який може нам з паперів писати позовні заяви — один із прикладів працюють роботів. Фактично на поточний момент це означає, що практично всі позови, які пишуться у нас по фізичним особам, повністю перейдуть на цих роботів протягом цього півріччя », — сказав Кулик, повідомивши, що зміни в кадровому складі почнуться вже в першому півріччі 2017 року. Також він заявив, що всі типові позови в перспективі можна перевести на автоматизований формат, «що звільнить юристів від рутинної роботи і дозволить сфокусуватися на вирішенні складних правових питань. Це означає, що близько трьох тисяч робочих місць ми будемо тільки за цією спеціальністю вивільняти в цьому році ».

За словами Кулика співробітників банку будуть відправляти на програми перенавчання, і тільки після них, якщо співробітнику і після перенавчання не знайдеться місця, почнуться поступові скорочення. При цьому на роботах-юристах Сбербанк зупинятися не хоче. «Плани у нас досить великі, ми таких роботів виробляємо за цілою низкою напрямів. У нас стоїть досить великий агресивний pipeline », — розповів Кулик.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here