Отримуйте гроші в інтернеті за свої знання і вміння

0
670

Тобто, є ваші знання і вміння, і є конкретна цільова аудиторія в інтернеті, що складається з людей, які вже знають, що їм потрібна саме ця програма, але на її освоєння у них не вистачило кмітливості і часу.

Якщо наприклад вам стало цікаво, як працює програма для відео монтажу і ви провели досить багато часу, щоб вивчити основні фішки цієї програми, навчилися редагувати і швидко монтувати відео для вашого каналу в Ютубі.

Адже ще тиждень тому ви не знали, як працювати в цій програмі, але завдяки вашій ретельності і великій кількості часу, який ви витратили, щоб у всьому розібратися, тепер програма відео монтажу стала для вас простою і зрозумілою.

Ви розумієте, що є велика кількість людей, які також хотіли б навчитися працювати в цій програмі, але як часто буває, скачавши і встановивши програму, вони злякалися такій великій кількості незрозумілих функцій і закрили програму з думками, що можливо, коли-небудь, коли буде більше часу, обов’язково повернуться до її вивчення.

Ви записуєте серію уроків, як працювати з цією програмою. При цьому формат ваших уроків простий, зрозумілий і неквапливий. Ви показуєте на яку кнопочку натиснути, який повзунок перетягнути, який ефект, для чого і куди потрібно вставити.
Після цього завантажуєте ваші записані уроки на хмарні сервіси зберігання файлів.

Створюєте сторінку для продажу, де послідовно розповідаєте про особливості вашого курсу, про його унікальні переваги в порівнянні з іншими подібними навчальними матеріалами. Даєте обіцянку результату і гарантію на повернення грошей у разі якщо курс виявиться марним.

Є ряд інших маркетингових прийомів, як порушити бажання купити ваш курс, але про це ми поговоримо коли-небудь іншим разом.

Давайте подивимося, що ми маємо:

Ми придбали знання і навички
Ми виявили цільову аудиторію
Ми записали відеокурс
Ми створили сторінку,яка продає
Тепер залишилося ще два питання:

Як отримувати гроші за навчальний курс
Кому його продавати, тобто де брати потенційних клієнтів
Отже, як отримати гроші за ваш курс:

Є всього два варіанти:

На сторінці що продає треба вказати свій контактний е-mail і в особистому листуванні давати номер своєї банківської картки або гаманець в електронних грошах.
Після оплати ви висилаєте клієнту посилання на скачування вашого курсу

Треба підключити сервіс прийому платежів. Таких сервісів дуже багато, але за свої послуги вони беруть від 3 до 10%. Їх головна перевага, це надання вашим клієнтам більш 45 способів оплати, а ви в свою чергу отримуєте загальну суму продажів за день, тиждень або місяць, на свою банківську карту, або будь-який інший зручний для вас спосіб.

Якщо ви підключили сервіс прийому платежів, то вам необхідно вставити на свою сторінку, що продає кнопку «Купити» з посиланням, що веде на сервіс оплат.
Даний спосіб звичайно набагато зручніше ніж ручний і дозволяє здійснювати набагато більше продажу, так як клієнтові не обов’язково вам писати приватне повідомлення, а при оплаті є можливість автоматично схвалювати замовлення і висилати посилання на скачування товару.

Тепер поговоримо про потенційних клієнтів. Кому ми будемо продавати свій відеокурс?

Це дуже велика тема, але в рамках прикладу ми поговоримо про трафік з Ютуб, пам’ятайте на початку уроку ми говорили, що ви вже вивчали потрібну програму, щоб редагувати відео для свого каналу в Ютубі.

Якщо у вас є канал в Ютубі, значить є, можливо не велика, але ваша особиста аудиторія, яка з великою ймовірністю цікавиться багатьма питаннями, які подобаються особисто вам.

Тому зробіть на своєму каналі анонс свого відеокурсу і дайте на нього посилання в анотаціях до відео або розмістіть посилання під відео. Навіть якщо 1% ваших глядачів зацікавиться цією темою і перейде на ваш сайт,який продає, а з них 10% куплять, то з кожної тисячі глядачів, на ваш сайт,який продає, перейде в середньому 10 осіб і один з них купить ваш продукт.

Що виходить? Чим більше глядачів буде на вашому каналі, тим більше продажу цього курсу ви зробите.

Увага! Вміння продавати це не природжений талант, а навички, які набуваються з досвідом і часом.

Чим більше ви будете робити спроб в Інфобізнес, тим більше ви будете продавати і з кожним разом вам буде все легше і легше це робити.

-За скільки часу можна продати ваш відеокурс?
-Скільки в ньому має бути відеоуроків?
Є ще десятки питань, на які ви поки не знаєте відповідей. Але вже важливий сам факт, що ці питання у вас з’являються. Чим більше ви будете заглиблюватися в тему Інфобізнес, тим ще більше питань у вас буде з’являтися.

Не бійтеся цих питань, на які ви поки не знаєте відповідей.

Просто записуйте все всі питання на окремий аркуш паперу і поступово шукайте на них відповіді.

Далі буде…

Стиль життя

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here