Призначення переводимо в готівку

0
564

clasnivesty1Призначення або визначення готівкою

Багато хто живе в ілюзії, що вся проблема саме в тому, що немає реалізації свого призначення. Не покидає відчуття: «Я створений для того, щоб змінити світ, але працюю в Пятерочці». Місце роботи, природньо, не має значення, замість «працюю в Пятерочці» можна підставити будь-яке місце роботи. Важливий саме рівневий стан.

Немає сенсу, немає грошей, немає ще чогось … А ось приймете сигнал бажаної діяльності — призначення, тоді все зміниться буквально за тиждень.

Призначення — така справа, або шлях. Є яскраві точки цього шляху, коли людина може сказати, що знайшов своє покликання, але для всього потрібен час.

Іронія полягає в тому, що яскравість точок життєвої шляху визначає вашу свідомість, секрет в ньому.

Не всім бути президентами країн або літати в космос. Призначення у всіх різне, і кожне матиме найвищий сенс, в залежності від типу особистості та індивідуальної долі.

Ви вже живете свій життям, вже йдете по шляху свого призначення, інша справа, що необхідно розгледіти цю доріжку, подивитися під ноги, відкрити очі, а іноді повернутися на свою дорогу, з якої ви пішли.

Яскраву крапку свого покликання можна чекати або шукати, для цього може знадобитися час, а ось жити серцем можна вже зараз, жити згідно з серцем — бути щасливим, правда, цього теж необхідно навчитися, точніше, згадати, ми просто забули як це — жити і прислухатися до свого серця

clasnivesty2

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here