Сон не сон Лао-цзи — 2

0
986

4. Тварини: незвичайна або агрессивна поведінка, хворобиТварини, завдяки своїй інстинктивній природі, відмінно ловлять витісненний енергетичний фон.

Понаблюдайте за своїми тваринами. Якщо у вас їх нема – можна слідкувати за сусідськими або вуличними котами та собаками.

При вашому збалансованому фоні тварини спокійні, ласкаві, здорові.

При витіснененій енергії: ховаються від вас, не даються в руки. Або навпаки, зайве пристають — кусають, шкарябають, кричать. Перестають, або, навпроти, їдять «як не в себе».
В крайніх випадках тварини починають хворіти. Симптоми їх хвороб можуть підказати вам, в якій сфері вашої життя є порушення. Якщо не слідкувати за цим, можна отримати порушення у дітей або в вашому тілі.

5. Діти: дивна поведінка, капризи,хвороби

На жаль. На дітей приходиться третій удар. Вони ще не вміють правильно керувати своїм тілом і психічною сферою, плюс дуже люблять батьків.

Всі ваші витіснені почуття та дисбаланси вони дуже добре запом’ятовують і демонструють у своїй поведінці та самопочуттіі.

Тут картина схожа на ситуацію з тваринами. Діти випромынюють страхи і подавленість; Навпаки, дуже «бояться», чіпляються до вас, ламають речі і тріпають тварин (тут збігаються всі три фактори).

Часто хворіють. Легкий варіант — простуда, діатези, розбиті коліна.

Більш запущений — якась складна або екзотична хвороба, щоб батьки приклали дуже багато сил, допомагаючи дитині її лікувати. Таким чином, як ви зрозуміли, діти прагнуть допомогти мамі або папі реалізувати колосальну витіснену енергію.

Дай Бог, що б у вас до такого не дійшло.

6. Соціум та події: конфлікти, неудачі

Влада безконтрольної сили зайшла так далеко, що вже формує ситуації та відносини з іншими людьми.

Первими ознаками є нав’язливі поради знайомих та незнайомих людей; Випадкова агресія і поява у вашому полі чудових і неприємних типів, наприклад, дуже пьяних або конфліктних.
Дальше більше.Порушуються відносини на роботі або в сім’ї. Вас чіпляють, принижують, розводять пагані чутки (це до речі, чудовий приклад, що ви не сприймаєте якусь важливу для вас область, наприклад, сексуальність, або будь ласка, подивіться на якусь подію або явище у своєму житті. Поки ви самі не сприймите, це буде повертатися у виді чудовищних плівок і «нездорових» ситуацій).
Хай все погане вас оминає. Ми працюємо над собою і готові усвідомлено прийняти те, що відбувається в нашому житті, не доводячи до гріха.

7. Ваше тіло: зміни ваги, неприємні симптоми, захворювання

Перші ознаки «витісненки» видні зовні — шкірні висипання (прыщики, роздратування), випадіння волосся. Тело подає сигнали, як може. Різні протирання, як правило, не допомогають. «Чудові перетворення» — тільки отфотошоплена реклама дорогих кремів.

Енергія, витіснена довго і у великих кількостях, часто змінює вагу. Вона починає різко зростати, або, навпаки, злишково знижується.

Некерована енергія має властивість накопичуватися і проривається в якому-небудь одному місці вашого тіла — залежно від того, в якій сфері життя (чакра) порушення.

Спочатку це проявляється періодичними болями і розладами (прикатування, онеміння). Якщо ситуація не змінюється, то з часом переростає в хронічні захворювання в цій області.

Як бачите, керувати своєю енергією просто потрібно. І це не тільки » особиста справа», адже ваша витіснена енергія забирає і тих, хто вам дорогий і не може себе захистити — дітей, тварин …

А управління енергією починається з усвідомлення — де проблема і що потрібно робити.

Бажаю вам притаманної і радістної праці над собою!

Спочатку

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here