Сон не сон Лао-цзи

0
1142

Учні, побачивши завжди веселого Лао-цзи, сумним запитали його: що трапилося вчитель? І він їм відповів, те що побачив сон в якому він був безтурботним метеликом,який перелітав з квітки на квітку. Так радіти потрібно такому сну -дружно сказали учні і Лао-цзи продовжив, що це то так, але він зараз не розуміє: він Лао Дзи, який побачив сон про метелика чи метелик, якому сниться сон про Лао-цзи з учнями?

Кожному з нас природа дає величезну кількість енергії. Ми пришли сюда перетворити світ і пізнати себе, виршити великі і достойні справи. Наш мізок потужніший за абсолютного будь-якого суперкомп’ютера, а тіло, за розрахунками вчених, повинно служити мінімум 800-900 років,як у нашого пращура Ноя.

Але чому часом ми відчуваємо себе такими безсистемними, розбитими і пухкими?

Чому життя незрозуміле і важке, а на голову весь час «щось валиться», дні пролітають хаотично і одноманітно, а хвороби настигають нас так рано?

Версій може бути безліччь, але в цілому вони зводиться до одного — ми практично не можемо усвідомлено керувати своєю енергією.

Енергія в цьому випадку розглядається як ваша універсальна життєва сила,якщо так можна висловитись. Вона проявляється через здоров’я, емоції, дії, притягнення до життя бажаного та багато іншого.

Якщо ми з цією энергією в контакті — то все гаразд.Тоді живемо радісно, усвідомлено та наповнено, займаємося любимою справою і несемо користь собі і людям.

Але що відбувається, якщо ми зі своєю енергією не в ладу
Що таке витіснена енергія і як вона нас «дістає»

В світі пустоти не буває, ніщо ні звідки не з’являється і не зникає нікуди.

Кажучи простою мовою, якщо ми не керуємо своєю енергією, вона витісняється з «зони досяжності» у зовнішній світ або у наш сферу несвідомого, і починає проявлятися якимось «подразниками». Якщо не прикладати її до творчості, вона виплескується в руйнування.

Це так, якщо б ми схибили і загубили шестеро коней, а вони розбрелися і стали хаотично бігати навколо нас, загрожуючи вас ростоптать. І не їдем нікуди, і страшно, що коні задінуть нас або наших близьких …

Дійсно витіснена і не керована нами власна енергія і забезпечує хаос, спричиняючи дрібні,а іноді і великі руйнування в нашому житті.

Цим світ нам показує істину — він прагне нас розбудити. Що б ми зрозуміли, що пора прокидаатися і ловити коней. А потім — прив’язати до карети і зберігати свій шлях у потрібному напрямку.

1. Особливі сны: повторения, магія, кошмари

Це самий обережний спосіб до вас «докричатися».Тому що до тепер ще нічого не відбувається на фізичному плані, а тільки в психічній сфері.

Все, що ви виштовхуєте, проривається у ваші сни. Призначення того, що на свою енергетику і якісь сфери життя потрібно звернути увагу, є повторючі або дуже яскраві сни, які вам дуже запам’яталися.

Одним з поширених сюжетів є магія в сні – це як би ти управляєш великими силами, стихіями. Це пряма порада -що у вас колосально багато енергії, розпоряджайтесь ж нею в реальності.
Якщо діло зайшло далеко, з’являються кошмари — остання спроба вашого підсвідомості «розбудити» вас.Це не сила зла. Це ваша же енергія, яка від відчаю «пішла» на такі крайні заходи.

Всі подібні сны краще старатися розшифрувати, намагаючись зрозуміти скрите в них послання.

2. Знаки Всесвіту: попередження, поради, збіги

Теж м’який спосіб привернути увагу. Вам попадаються особливі книги та статті, які говорять: «Здобувайте освіту!» (Так наприклад, ця стаття, яку ви зараз читаєте).

Ви витягаєте випадкові рядки пісень або обривки розмов, які чимось чіпляють вас.

Це можуть бути фільми, чужі історії, прикмети, в які ви вірите, запрошення на курси та тренінги, та багато іншого.

Знаки Всесвіту також можуть повторюватися, або виявляти, якісь дивовижні збіги.

Придивляйтесь і прислухайтесь до знаків. Це любовь світу до вас.

3. Речі випадаютьз рук, ламаються

В фізичному просторі перший «удар» вашої витісненої енергії беруть об’єкти оточення. І це добре, адже поки не страждає щось живе.

Вы напевно примічали — буває, що речі як «сказились». Кран резко плюється (добре, якщо не кип’ятком), тарілки розлітаються і розбиваються, пуговки відстреляються на пару метрів. Рветься намисто і одежа.

При зашкалюванні вашої енергії — вибухають лампочки, вимикаються пробки, виходятьзі строю домашні комунікації, наприклад, може прорвати воду.

Зламані речі — це явна ознака вашої безконтрольної енергії. Не звернете наце увагу — все може зайти ще далі.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here