Спочатку друкуємо гроші, а потім вчимося решті

0
885

clasnivesty1Спочатку друкуємо гроші, а потім вчимося решті

Людина без фінансової гарту міркує приблизно так: «Зараз в моєму житті-пристрасть, і мені здається, що це закономірно: спочатку чогось добиваємося,наприклад успіхів в матеріальному світі, а потім замислюємося про душу, при цьому знаючи, що здоров’я душі і тіла повинні бути в пріоритеті ».

Досить поширена позиція, з якої я не згоден, так як у фінансових цілей є кілька особливостей, які необхідно враховувати.

Терміни здійснення фінансових цілей не завжди виявляються короткими

Часто людина думає, що необхідно тимчасово напружитися заради грошей і забути все інше, але це тимчасове може несподівано стати постійним. Наприклад, планований «ударний» рік може розтягнутися на десять років, а може, і більше.

Час йде дуже швидко. Є небезпека, що він буде безповоротньо втраченим. Скільки я спостерігав випадків, коли жінки записувались в тренінги, і поки вони здійснювали фінансові подвиги, їхні діти ставали дорослими, а жінки розуміли,що вже не можна повернутися на 10 років назад, обійняти свого малюка і віддати все тепло або свою любов маленькій дитині.

Жити серцем і душею не так просто

Здається, що ось: я зароблю мільйони і потім почну думати про свій внутрішній світ. Але проблема в тому, що за роки в погоні за грошима, серце черствіє, душа засинає, а психіка формує певні звички і шаблони поведінки.

Просто «перемкнути тумблер» може не вийти, так як для життя серцем і душею потрібно вміння це робити, певні навички, здатність слухати і відчувати своє серце. Цьому теж потрібно вчитися.

Чим товща броня, яка виросла на серці за роки матеріальних пріоритетів, тим складніше потім цю броню пробити.

Аналогічна ситуація зі здоров’ям

Часто справа не в тому, що за ним не стежать, а в тому, що його планомірно і методично вбивають. Цей ресурс взагалі дуже складно піддається відновленню.

Таблетками це питання не вирішити, грошима теж. А найголовніше — без здоров’я тм’яніє і мариться весь навколишній світ.

Важливо: я не закликаю Вас кидати роботу, бізнес і забувати про свої фінансові цілі, так як гроші мають значення. Я закликаю Вас жити тут і зараз.

Прямо сьогодні піклуватися про здоров’я, думати про те, як саме сьогодні бути щасливим, як саме сьогодні розкрити своє серце, включити в свій день справи, які будуть гріти Вашу душу.

Я вже говорив про те, що немає прямої залежності щастя і здоров’я від кількості грошей в кишені. Я проїхав безліч країн, міст, через мої тренінги пройшли тисячі людей. Я не побачив такої залежності, тому питання щастя в Ваших руках, навіть якщо зараз фінансова ситуація в Вашому житті не відповідає Вашим очікуванням.

Прагніть до своїх цілей, але не відкладайте життя на завтра, турботу про здоров’я на потім і не ховайте своє серце до кращих часів.

Друкувати гроші-це створити грошовий потік(запустити і налагодити якийсь бізнес),але ця ілюзія існує певний час,а потім  розчиняється в тому ж часі бо стабільності в світі не має, і вічноі грошовоі річки не має теж!

clasnivesty2

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here