Управління бізнесом завдяки штучному інтелекту

0
831

1Звичайні роботи вже декілька років присутні як невидимі помічники і співробітники на кожному компьютері,а інтелектуальні,які щойно з’явилися, наповнюють життя людей комфортом і задоволенням. Адже вони як і люди тепер виконують не тільки завдання нецікаві і монотонні, а і приймають самостійні рішення які необхідні в повсякденному житті підприємства і можуть замінити менеджера будь якого рівня,окрім власника.

А люди тим часом звільняються для справ творчих
І це аж ніяк не далеке майбутнє. З 2017 року WebProduction пропонує партнерам по бізнесу протестувати просунутий продукт OneBox Next. А як значущий новий функціонал, належить оцінити на практиці.Система здатна самостійно не тільки вести переписку, а й розмовляти з замовниками,обраховано відповідаючи на клієнтські звернення, враховуючи емоційне забарвлення діалогу.

Роботи контролери якості

Критеріїв оцінки роботи більш ніж достатньо, вони виражаються в показниках , різнобічно визначають внесок кожного працівника. А зведення показників співробітників, знову-таки в автоматичному режимі, за допомогою робота-оцінювача генерує якісно нові моделі поведінки в прив’язці до розроблених раніше бізнес процесів, всіляко їх покращуючи.

2Роботи самостійно створюють контент

Що ще не менш дивно, так це близьке майбутнє роботів, що створюють контент. Спочатку вони напишуть всілякі прес-релізи, фінансові звіти, інші документи, засновані на статистичних та аналітичних даних. Підготують тексти, які відносно легко піддаються шаблонізаціі, але поки складаються людьми. Адресати, для кого готуються подібні відомості, навіть не відчують різниці в подачі інформації, адже її оброблять із застосуванням динамічно розвиваючих лінгвістичних технологій.

3Розумні машини в дії — люди звільнені

Будинки наповняться розумними речами, що обмінюються між собою інформацією про свого господаря і про його звички та вподобання. Господар покинув робоче місце, система повідомить про це автомобілю. Автомобіль погодить свій рух додому з маршрутом, де виявиться найменшу кількість пробок, врахує плани господаря відвідати магазин або клуб. Потім він повідомить будинок про час прибуття, на що той відреагує відповідним чином, підготувавшись до прийому бажаного гостя, розіславши речам безперечні команди, які врахують характер власника.

Скоро, зовсім скоро багато з розряду фантастичного позначиться таким же звичним, як сидіння перед телевізором або відвідування лазні. Люди стануть вільними, а роботи, займуть їх робочі місця.

4Роботи на захист здоров’я і безпеки

Штучний інтелект приходить в галузі управління, і там, де поки домінують люди, навіть зараз комп’ютерні роботи виробляють позитивні дії. Незабаром здоров’я кожної людини опиниться під ретельним цілодобовим наглядом аналітичних машин здоров’я. При прийомі на роботу, пов’язану з ризиком для життя, стане обов’язковим наявність спеціального трекера, який фіксує фізіологічні показники індивіда і його схильність до вчинення ризикованих дій: до гасіння пожеж, до виконання висотних робіт.

5Інтелектуальні машини і продукти харчування для людей

Що вже говорити про сільське господарство, де важка праця ляже на роботизовані комплекси, які вміють прогнозувати погодні умови і гнучко управляти вирощуванням сільськогосподарських культур. Уміння аналізувати змінюючі погодні умови і здійснювати необхідні дії щодо майбутніх врожаїв, допоможе скоротити витрати на вирощування рослин і тварин. Їжа, яку виростять роботи, стане доступною для людей, причому зовсім не на шкоду її якості.
Золота епоха людства на порозі, завадити її приходу може тільки людина!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here