Успішне життя під силу кожному

0
863

Щоб стати щасливим кожен з нас просто зобов’язаний володіти навичками з різних напрямків життя. Зовсім необов’язково ставати гуру цих знань, — часто досить мати певний мінімальний рівень компетенції.

В кожному сегменті нашого життя є свої закони, правила і методи, що дозволяють отримати потрібний результат. Свої закони є на шляху духовного зростання, свої закони — в побудові гармонійних відносин, свої — в фінансовому зростанні.

Є те головне, що працює у всіх напрямках і без чого прогрес неможливий, — це зусилля. Необхідно намагатися щось зробити, прикладати зусилля. Чим більше зусиль і старань — тим частіше за все більше і відчутнішим буде результат (є певні н’юанси, але зараз говоримо в цілому про тенденцію). Від того, які ви докладаєте зусилля і залежить успіх в житті.
Якщо полічити,то це виглядає наступним чином:

Спробуємо прикласти потрібне мінімальне зусилля для вирішення завдання за одиницю або 100% і врахувати, що в році 365 днів (якщо відняти вихідні, то буде менше — але це не принципово), то вийде наступне.

Якщо ви будете докладати кожен день більше зусиль, ніж мінімально необхідно, тобто намагатися зробити на одне більше ніж 100%, наприклад 101% то до кінця року сума зусиль складе 368,65 умовних одиниць.

Якщо ж ви працюєте над завданням аби як, припустимо, тільки на третину від своїх можливостей (33%, або 0,33 умовних одиниці в день), то до кінця року сума зусиль складе 121,7 умовних одиниць.

Різниця вражаюча, але щоб зрозуміти глибину значення цих цифр, читайте далі.

Знаєте, в чому найголовніша проблема? В тому,що Їх насправді декілька.

Зусилля менше одиниці найчастіше не накопичуються,тому що обнуляються кожен день, так як не досягають мінімального рівня зусиль, а значить, не можуть закріпитися. Тобто ніякого просування в обраній сфері не відбувається, а, навпаки, йде деградація.

Чому? Святе місце пустим не буває. Чим заповняться 2/3, які залишилися невиконаними? Якими завгодно енергіями, але тільки не тими, які потрібно.

Приклад перший

Ви вирішили схуднути і 1/3 часу в день ви худнете, а 2/3 часу їсте як не в себе. Що станеться? Швидше за все, ви просто потовщаєте. Мінімально необхідний рівень в цьому випадку не досягнутий, а полягає він у тому, щоб не їсти цілий день певний тип їжі і займатися фізичними навантаженнями.

Намагатися в цьому випадку — це дати собі трохи більше фізичного навантаження, ніж необхідний рівень, і дотримати дієту.

Приклад другий
Якщо професійно займатися інформаційними сайтами, то треба щоб сайт приносив прибуток, а для цього необхідно писати якісні статті. Мінімально необхідний рівень в цьому випадку буде визначатися результатом, коли стаття потрапляє в топ-10. Якщо ви будете створювати контент як заманеться, то хоч 1000 сторінок створіть, всі вони виявляться після топ-10, а значить, ніякого прибутку і толку не буде, крім витраченого часу.

Потрібно намагатися в цьому випадку — створювати контент під ТОП-3.

Приклад третій

Відносини. Щоб відносини зміцнювалися, розвивалися, потрібно працювати над ними щодня. Тут вимоги ще жорсткіші. У цьому плані не можливо взяти вихідні або відпустку. Досить один раз обдурити, образити, зрадити, спаклюжити — і приїхали. Якщо ви в стосунках дієте як-небудь, то, можливо, їх не вийде зберегти або покращити.

Приклад четвертий

З бізнес-практики по інформаційним сайтам:

Припустимо, копірайтер пише статті. Якщо він пише їх недостатньо добре, то скільки б він не працював кожен день, які б не давав знижки і так далі, ефект від його роботи буде кожен день дорівнює нолю, так як замовники після того, як побачили результат роботи, будуть йти геть.

Повернемося до нашої формули, так як потрібне коригування.

У разі, якщо ви бажаете досягнень, залишимо ті ж 368,65 умовних одиниць. У разі, коли ви робите щось недостатньо добре ,припустимо, це просто не ваше, або банально лінуйтесь, то 121,7 умовних одиниць просто перетворюються в ноль …

Насправді мені здається, що тут буде доречніше і правильніше застосувати множення, а не суму додатків, так як ми оперуємо умовними одиницями, до того ж тоді ми побачимо, як виглядає все сказане вище в математичному вигляді:

Від чого залежить успіх у житті

Врахуємо, що це не абсолютна істина, так як ми змінили суму на множення, що може виглядати абсурдно. Але з урахуванням того, що ми використовуємо умовно 100%, тобто абсолютне значення, з урахуванням того, що ми ведемо розмову в абстрактній формі і прагнемо не точному числовому значенню, а приблизному,то заміна суми на множення в цьому випадку виправдана.

У підсумку ми бачимо, що якщо ви робите трохи менше, ніж необхідно, все одно отримуєте нольовий результат. Якщо робити трохи більше, ніж необхідно, — результат збільшується багаторазово. Це цілком життєво і найголовніше!

Чому результат може виявитися нольовим — ми розібрали. Давайте подивимося, чому результат може збільшитися багаторазово..

Новини

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here