Вести разом бізнес і при цьому зберегти свій шлюб..

0
715

clasnivest
Мій досвід говорить про те, що все-таки доведеться вибрати або одне, або інше.У 2008 році дружина разом зі мною робила інтернет-магазин меду і всякої смакоти і корисностей.Вона працювала бухгалтером в моїй рекламно-виробничої компанії .Як це позначилося на нашому сімейному житті? .. ПОГАНО.

ДУЖЕ ПОГАНО.
За останні 10 років у сімейному союзі ті часи були самими темними.В чому головна проблема?В тому, що це дуже складно — розділяти бізнес і сім’ю.Як не принести роздратування розмови з замовником на сімейну вечерю.Як не звинувачувати один одного в якихось неприємностях в своїй справі.

Як не порівнювати внесок одиного з іншим в спільну справу, і вже тим більше, не порівнювати з іншими підприємцями, які зовні більш успішні.

Якщо Ви тільки збираєтеся відкрити свою справу з коханою людиною або вже, що називається, «вляпалися», то дізнайтеся, що Вас очікує в найближчому майбутньому:
Ви будете говорити про бізнес в будь-який відповідний і навіть не потрібний момент: вечеря з друзями, ігри з дітьми, прогулянка в парку на вихідних і навіть сімейна ліжко — всі ці локації, як виявилося, добре підходять для того, щоб обговорити: «А ти замовив (а) матеріал новий для фотошпалер? »або« а рахунок за фарбу чому не сплачено? !! Мені тепер вранці в понеділок пиляти до банку »

Геть стирається (у чоловіків) ставлення до жінки, як до охоронниці сімейного вогнища, чарівниці кулінарної творчості і так далі. Тепер вона — партнер, ми разом працюємо, а значить, і образ поведінки з нею повинен бути як з колегами по роботі. І це проблема, тому як з колегами ми поводимося ну зовсім не так, як треба себе вести подружжю.
Ваші розмови і думки частенько будуть наповнені міжусобними претензіями. Тому що як люди не досконалі, Ви можете і будете припускати помилки і, часом, значні і …. Ваш чоловік (дружина) будуть це помічати і, більш того, швидше за все, говорити про будь-які помилки зневажливо.

Бізнес загострює всі проблеми. Гнівливість, взаємні претензії, буркотливість і так далі спалахують, як від доброї порції бензину в вогонь. Сімейні союзи і так не особливо міцні в наші часи, якщо не сказати більшого, а бізнес, як правило, не скріплює, а лише руйнує те невелике, що вдавалося створити за роки шлюбу.
Гроші. Навіть найміцніші шлюби не витримують випробування грошима. Вийшов бізнес — проблема. Адже тепер треба вирішувати, а хто і як буде витрачати отримані «капітали». Чи не вийшов — теж проблема. Хто винен і хто тепер буде відпрацьовувати борги?

Визнання. Хто отримає «промені слави» за успіх в бізнесі, а хто трудиться в глибинах тилу, але без цього б не було загального успіху. Ця проблема непогано показана у фільмі «Він і Вона», який я рекомендував Вам на цих вихідних. Важко бути «в тіні», коли друзі другої половини просто таки носять на руках і співають дифірамби.
Стеля зростання — проблема сімейних бізнесів. Один партнер готовий рости, а інший ще не дозрів і вважає, що «нормально і так». Ви впевнені, що треба з’їздити на найближчий тренінг в Москву або замінити ключових людей в команді, Ваш партнер не хоче чіпати те, що вже працює. Важко домовитися про зміни, а значить, бізнес «буксує» на місці.

З’ясування відносин зі звичайних побутових ситуацій перекочовують в бізнес. І в підсумку, проблема неприбраних шкарпеток впливає на поточний бізнес-день. Емоції, особливо негативні і принесені з дому з ранку, будуть весь день з Вами протягом дня, так як Ви найчастіше будете проводити цей бізнес-день разом.
Список можна продовжувати ще кількома десятками пунктів, але, думаю, Ви і самі зможете розповісти в коментарях, що Вам дав досвід спільного введення / створення своєї справи.

І щоб не залишати проблему без вирішення, ось декілька рекомендацій від мене, що з цим можна робити:

Якщо є можливість і Ви відчуваєте відгук на думку: «бізнес-чоловікові, сім’ю і творчість — жінці», віддайте бізнес чоловікові і будьте щасливі (цей варіант обраний в нашій родині, і ось уже 7 років, як ми ну дуже щасливі завдяки тому рішенню)
Якщо все-таки швидко не вирішити, тоді працюйте над своїми відносинами, тобто відвідуйте сімейні тренінги, слухайте лекції і вчіться жити один з одним (батьки і школа цього не навчать). Поліпшення ваших відносин призведе до поліпшення Вашого партнерства в бізнесі.

Якщо ще не пізно, і Ви не почали разом будувати свою імперію, то не вдавайтесь в цю сумнівну справу. Подивіться на світові приклади: на пальцях можна порахувати такі успішні проекти, де спільна робота вплинула позитивно на шлюб. Винятки звичайно є, але вони лише підтверджують правило. Наприклад, примудряються і разом вести чудовий проект з жіночого призначенню, і подорожувати з дітьми.

Якщо Ви вже роками працюєте разом і це, як Ви вже знаєте, не особливо позитивно впливає на Ваш шлюб, то поговоріть про це з чоловіком (дружиною) і розробіть «План Виходу» зі спільного ведення справ.

Заплануйте разом потрапити на який-небудь виїзний сімейний тренінг, щоб побачити інші пари, які не поєднують сімейне життя і спільну справу. Можливо, Вам сподобається їх спосіб життя і це стане першим поштовхом до гармонійного поділу бізнесу і сім’ї.
На завершення, хочу ще раз підкреслити, що я не наполягаю на істині в останній інстанції. Все вищеописане — мій особистий досвід, і, можливо, Ви вже дуже щасливі в шлюбі і при цьому будуєте бізнес світового масштабу.

Так, до речі, моя дружина, в результаті, не домогосподарка. Просто ми домовилися, що її діяльність не повинна в обов’язковому порядку приносити гроші. Концентрація на творчості. У підсумку, її енергія йде на абсолютно різні прояви, від вирощування великої саду і квітів, до величезних успіхів в співі і альтернативних методик по вихованню дітей та роботи з пам’яттю.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here