Жінка з великою Ж

0
1136

Їй хочеться бути, якщо не імпериатрицею, то володаркою морською, тому увесь свій вільний час вона витрачає на те, щоб стати Жінкою з великою Ж. Бути ж звичайною самкою для чоловіка (дві руки, дві ноги, дві цицьки і попа-центр ваги) жінці замало.

Так чім же відрізняється жінка від справжньої жінки? — задаємо їй питанням на жіночих форумах. І звичайно колективний бабський розум підказує їй відповіді. Тільки встигай слухати та дивиться, щоб голова не закрутилась.

За стародавньою легендою, стати Жінкою з великою буквою Ж — все рівно, що знайти Святий Грааль. Поруч з такою жінкою будь-який, навіть самий нікчемний чолов’яга, тунеядець, алкоголік, автоматично стає — Справжнім чоловіком, з тих, що дарують квіти без нагадувань і люблять тещу, але як люблять повторювати продавці-аферисти з «магазину на дивані»: це ще не все.

У справжньої жінки немає необхідності працювати! Її чоловік автоматично починає заробляти все більше і більше, приносячи їй, своїй повелительниці,все до ніг . Тому їй залишається тільки радіти життю і бути красивою. Ну і це ще не все!

Крім того, від Справжніх жінок чоловік не йде! Будь який і ніколи. Це звичайні жінки плачуть, розмазуючи соплі по щьоці і нервово кліпають очима, коли чоловік придбав собі коханку. Але справжня жінка не така. Справжня жінка залишається для чоловіка секс-символом до 80 років. Та що там,аж до 90 років! Це ж не яка небудь звичайна, приблудна жінка. А справжня. З великою Ж!

Своєрідна,з такими неперевершеними перспективами, жінка починає, як осел за вірьовочкою, бігти за міфічною можливістю стати справжньою Ж. Біжить кожна по-своєму, залежно від того, що підказують їй розумніі гуру.

— Дівчата! Одягайте юбки! Зніміть труси і створіть те, що було в трусах, торсіонні поля! Зваблюйте чоловіка покірністю! — кричать величні гуру.
— Зніміть корону, виправте локон, відвідайте психоаналітику, проробіть глибинні проблеми свого дитинства — кричить психогуру.
— Качайте попы, груди і анусы — кричить фітнес-гуру.
— Попа, груди і анусы не потрібно качати! Ними потрібно вміло користуватись – кричить сексогуру.

У бідних жінок розривається мозок. Пробуют і одне, и друге, и третє, а толку так і нема!

В принципі, всі теорії непагані. Але всі вони не коштують одна іншої. Чому? Через те, що в очах нашої жінки, яка хоче стати Жінкою з великою Ж, вони потрібні тільки для одного результату — щось з когось видоїти. Не важливо-послугу, або гроші. Сама по собі ця жінка нікому не цікава. Навіть сама собі не цікава, не кажучи вже про інших. Все її життя — це спосіб мати активне і найбільш ефективне прикріплення до чоловіка. Не важливо,з підкачаною попою, правильним локусом чи вмілим анусом.

І якщо всі теорії стоять одна за іншою, і кожній віддається за її вірою, дозвольте мені запропонувати вам свою власну. Потім я назву її як-небудь красиво. А доки слухайте:

Якщо вам здається, що ваш чоловік мало приділяє вам уваги — займіть себе чим-небудь. Це означає,що у вас надто забагато вільного часу. Купиіть собі котика,займіться вишивкою, в’язанням, або заведіть коханця. Чоловік відразу це відчує і зрозуміє, що приділяє вам мало уваги.

Якщо вам здається, що ваш чоловік занадто мало заробляє , не треба знімати труси. Якщо ти вже знімаєш труси, це означає що в тебе надто багато вільного часу! Надїньте труси назад, і попробуйте самї залатати фінансову дірку. Можливо, після цього вам почне здаватись, що чоловік заробляє нормально, або навіть добре.

Якщо вам здається,після курсу аннілінгуса,що ви купуєте шубу з видри, значить у вас дуже багато вільного часу і занадто наземних цілей. Витратьте цей час на заробіток грошей. Тоді ви самі зможете купити шубу.

Якщо у вас ще нема чоловіка, то ви не зможете думати, що він занадто мало заробляє, не надає уваги, не купив шубу з видри. Це дуже збентежує багатьох жінок. Якщо ви також збентежені, це означає, що у вас занадто багато вільного часу. Займіть себе чим-небудь цікавим, і ви станете цікавішими для оточуючих. Можливо, і для потенційних чоловіків.

Можливо збережете себе від того, що в один прекрасний день ваш чоловік може піти? Ні, не буду брехати, що не вберегла. Всі люди рано чи пізно йдуть, і навіть самі порядні покидають нас, йдучи на той світ. Якщо ви читаєте ці рядки, то зважте, що у вас надто багато вільного часу. Займіть себе чимось-більш цікавим, тому що життя одне, а перед тимчасовим всі ми безсильні.

Ви не знаєте, чим вам зайняться? Коли я не знаю, чим мені займатися, я дію по таких сценаріях — іду в басейн,читаю цікаву книжку,дивлюсь фільм. Завжди діє.

Зроблять ці поради вас справньою Жінкою с великою Ж? Можливо. Але якщо ви зайняті чимось більш цікавим, то вам до цього, за великим рахунком буде байдуже.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here