Кардинально змінила імідж вагітна Анастасія Стоцька

0
1646

clasnivesty
За багато років кардинально змінила імідж вагітна Анастасія Стоцька.До цього часу співачка незмінно фарбувала волосся в відтінки рудого кольору, але тепер це залишилося в минулому. Напередодні ввечері Анастасія Стоцька зважилася раз і назавжди відмовитися від свого звичного способу. Артистка зробила відчайдушний крок — перефарбувавшись в шатенку.

«Улюблений був не проти, опинившись в повному захваті! Я не питаю — добре це чи ні, а показую те, що обіцяла. Це бомба! — Поділилася Анастасія. — А головне — це ж відтінок, найбільш близький до мого природного кольору волосся. Я народилася чорненькою, друзі! »

Стоцька показала в своєму мікроблозі результат перетворення, який справив ефект бомби уповільненої дії. А сталося це тому, що більшість шанувальників просто не впізнали на знімку,так круто змінилася Стоцька. Через деякий час після публікації фанати співачки усвідомили, що сталося і оцінили зміни в зовнішності свого кумира. «Шикарно, така мила і природна!», «Круто! Молодше виглядаєте! »,« Це космос! Ніколи нічого не коментую … Але тут від захоплення слів не втримати! Просто обалдеть! »,« Не впізнала спочатку навіть! Дуже йде! »- Написали шанувальники.

Нагадаємо, буквально днями співачка зізналася, що незабаром стане мамою вдруге. Стать майбутньої дитини Анастасія поки не розкриває, але якщо вірити народним прикметам, то судячи з того, як змінилася Стоцька, не виключено, що у неї знову народиться хлопчик.

clasnivesty1

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here