Фокусуйтесь на головному

0
300

clasnivesty1

Фокусуйтесь на головному,кажучи інакше зосереджуйтесь на життєво-необхідних справах.Тому в першу чергу тримайте фокус в балансі фізичного здоров’я, матеріальних статках і духовному житті.Ми живемо в досить агресивному середовищі повсякдення. Мільйони всіляких можливостей, гігабайти найрізноманітнішої інформації в прямому доступі, всюди яскрава реклама,якісь невирішені питання. Свідомість найчастіше знаходиться в перевантаженому стані, яка (свідомість)непомітно для господаря,щоб себе захистити, часто переходить в режим автопілота.

Зосередитися на головному важливому і на терміновому, а не на другорядному і навіть абсолютно непотрібному. Наслідком правильного фокусування стане те, що у ваше життя прийдуть якраз ті речі, які зроблять вас щасливими.

Що дійсно важливо і на чому тримати фокус?Якраз на балансі духовного і матеріального, на фізичному здоров’ї, на тому, що ви чуєте і що говорите, як ви живете і як думаєте, як будуєте відносини, як вибираєте собі життєві цілі. Це важливіше ніж ті побутові проблеми, які поглинули більшу частину ваших думок.

clasnivesty2

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here