Фокусуйтесь на головному

0
232

clasnivesty1

Фокусуйтесь на головному,кажучи інакше зосереджуйтесь на життєво-необхідних справах.Тому в першу чергу тримайте фокус в балансі фізичного здоров’я, матеріальних статках і духовному житті.Ми живемо в досить агресивному середовищі повсякдення. Мільйони всіляких можливостей, гігабайти найрізноманітнішої інформації в прямому доступі, всюди яскрава реклама,якісь невирішені питання. Свідомість найчастіше знаходиться в перевантаженому стані, яка (свідомість)непомітно для господаря,щоб себе захистити, часто переходить в режим автопілота.

Зосередитися на головному важливому і на терміновому, а не на другорядному і навіть абсолютно непотрібному. Наслідком правильного фокусування стане те, що у ваше життя прийдуть якраз ті речі, які зроблять вас щасливими.

Що дійсно важливо і на чому тримати фокус?Якраз на балансі духовного і матеріального, на фізичному здоров’ї, на тому, що ви чуєте і що говорите, як ви живете і як думаєте, як будуєте відносини, як вибираєте собі життєві цілі. Це важливіше ніж ті побутові проблеми, які поглинули більшу частину ваших думок.

clasnivesty2

Новости

Related posts:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here