Моє бажання Вам на Новий рік

0
226

clasnivesty

Новорічна метушня,салюти, салати, натовпи в магазинах, святкові пробки, sms з поздоровленнями залишилися в тому році.

Зустрічали Новий рік по-різному: хтось тихо і мирно зустрів новий рік без запаморочливих пригод,а хтось провів зустріч в галасливій компанії, у кого-то не обійшлося без битого посуду і загиблої дублянки в нерівному бою з петардою ….

Яке бажання я загадав для Вас,чітачі ?!

Зрозуміло, що бажання у нас всіх схожі. Більшість з нас хоче бути не тільки багатими, успішними, здоровими, а й реалізованими. Для реалізації себе буває недостатньо тільки енергії і пристрасного бажання.

Для цього необхідний «інструмент» у вигляді бізнесу або проекту. Необхідно знайти своє «персональне поле для діяльності», придумати геніальну ідею, а може бути треба просто зустріти особливу людину в житті. Це може бути партнер по бізнесу, наставник, учитель, а може бути кохана людина.

Я загадав, щоб вам зустрівся в наступному році потрібна людина, а може бути і кілька, щоб в голову приходили ідеї, які допоможуть реалізувати ваші бажання, щоб обставини складалися тільки в вашу користь і удача була на вашому боці. Щоб в серці було якомога більше любові, щоб виконувалися мрії, а життя було наповнене всім самим світлим і добрим!

Вітаю всіх Вас Новим роком!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here