Найкраща з вправ для пошуку свого призначення

0
334

 

clasnivesty1Що потрібно для цього зробити?

Випишіть 5 або краще 15 потенційних призначень, які могли б вам підходити, потім візьміть фразу «це мій глобальний сенс життя» і поставте її навпроти кожної можливої реалізації. В процесі цього завдання спробуйте зловити свої відчуття.

Ось наприклад:

Мати пасивний дохід — це мій сенс життя .. Як звучить? Якось не дуже … Прямо як- я народився тільки для того, щоб створити пасивний дохід? До болю прісно .. Бажання гарне, але з призначенням якось не в’яжеться.

Подорожувати — це мій глобальний сенс життя .. Звучить відмінно для бажання. Відмінно в контексті задоволень, може бути цілью, але ж таки прямо не глобальний сенс життя? …

Зробити цей світ кращим — це мій глобальний сенс життя .. Зовсім те, що треба, але якось «розмито».

Далі продовжуємо цю гру, поки список не закінчиться.

Потім трохи змінимо фразу. Наступна фраза буде: «це моя справжня реалізація». Вже не так пафосно звучить, більш природньо для будь-яких «простих занять», таких як в’язати гачком або фотографувати.

Мати пасивний дохід — це моя справжня реалізація … Якось повз ціль, а ось бути хорошим батьком для своїх дітей, набагато ближче.

І так по всьому списку.

Ще кілька фраз для цієї вправи:

+ Це одна з моїх реалізацій
+ Це одне з моїх покликань
+ Це Я …

Важливо записувати це на папері,щоб було видно,в яких пунктах рука навіть не піднімається написати, що це ваш сенс життя чи покликання.

Ці питання добре відсікають важливе, від неважливого. Істотне, від «не має особливого сенсу і ваги».

Тільки не думайте, що прямо кожен в процесі цього завдання раптом знайде своє визначення, адже у кожного свій ключик, своє питання, свій підхід. Щоб знайти себе, треба розглянути всі грані своєї особистості. Але дана вправа точно допоможе задуматися над тим, де ж ваше реалізація і призначення.

Сподіваюся,що вам сподобалася ця вправа.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here