Отримуй все і відразу

0
488

clasnivesty2
Отримуй все і відразу,якщо бажаєш.Такий підхід безпосередньо відноситься до щастя, яке обумовлено отриманням бажаного, адже це дійсно важливий момент. Тут немає протиріч з тим, що щастя не повинно залежати від обставин, так як щастя — синтез багатьох чинників і вашого ставлення до них. Отримання бажаного — один з чинників.

Чи можна сказати, що якщо хочеш досягнення мети, то обов’язково потрібно працювати для цього довгий час, або можна отримати все в одну мить? Часто в статтях чи книгах про успіх пишуть, що необхідно рівномірно, терпляче і наполегливо, йти до своєї мети, кожен день, робити хоча б один крок. Мабуть, погоджуся, але й не відкинув варіант, коли мета досягається дуже швидко і при повній відсутності логіки і планомірної роботи — таке реально буває, але, як мені здається, найчастіше люди не досягають успіху саме через те, що не працюють над досягненням мети кожен день, кидають розпочате, починають нове, а потім знову кидають.

На тренінгах по бізнесу дана ситуація виглядає наступним чином: приходить людина з фінансовими проблемами, які присутні в його житті багато років, і бажає за місяць вирішити всі ці проблеми. Іноді це трапляється, але не у всіх. Це можна порівняти з тим, що якщо роками набирати зайву вагу, то скинути його за тиждень не вийде.

Часто вирішує час. Я багато років, кожен день працюю над своїми проектами, в результаті пророблений такий обсяг робіт, який би кинув в жах будь-якого, хто хотів би повторити мій шлях, але при цьому цей обсяг робіт під силу кожному, секрет тільки в тому, щоб діяти кожен день.

Хочете досягти мети? Працюйте над нею кожен день і вчіться отримувати від цього процесу задоволення.

clasnivesty

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here