Щастя в ваших руках

0
296

clasnivesty1
Правила, дотримуючись яких, ви точно зможете збільшити свій рівень щастя.

1. Про страх. Більше страху — менше щастя.

Страх буває різний. Хтось боїться не вийти заміж, хтось боїться, що не здійсняться його мрії, хтось боїться втратити гроші або відносини, втратити роботу, хтось боїться підвищення курсу долара. Багато чого можна боятися. Ефект завжди один і той же — зменшення рівня щастя.

З одного боку — боятися, нормальне явище. Всім страшно. Люди в сотий раз виходять на сцену, відкривають десятий бізнес, починають п’ятдесятий спортивний поєдинок — зі страхом. У когось він проходить, але хтось кожен раз долає його.

Якщо вам страшно, то з вами все в порядку, але якщо ваш страх робить вас нещасним або не дає зробити потрібний крок, то з ним необхідно працювати.

Є ще страх життя та майбутнього. Зворотний бік довіри до життя, себе, долі, Бога, Всесвіту. Якщо у вашій картині світу життя — школа для душі, можливість для духовного зростання, шанс на придбання дорогоцінного досвіду. Якщо ти навчився отримувати щастя з себе самого, а не з обставин, то тобі нічого боятися. Страх в цьому випадку відходить, а його місце займає гармонія, радість, щастя.

Вчіться жити без страху перед майбутнім, перед долею. Вчіться переступати страх, який заважає приймати рішення і переходьте до дій. Це обов’язковий пункт.

2. Рух — життя, а більшість шукають стабільності.

Чому? Страх — ось причина. В житті або ти розвиваєшся, чи деградуєшь. Розвиток у всіх сенсах — це ефективне використання життєвого часу, яке вам відпущено. Деградація -витрата даремно найціннішого ресурсу, який у нас є, це саме життя.

Як би ви не хотіли стабільності, якої вимагає розум і диктує страх — її не буде. Весь час буде щось змінюватися. Курс долара, ваш склад крові, епохи, періоди планет, президенти і так далі. Діти будуть зростати, ви будете ставати доросліше. Застаріє нова модель телефону, одяг втратить колишній вигляд … Нічого не буде стояти на місці, нічого не залишиться без змін.

Навчіться бачити сенс в цьому русі життя, бачити цінність, яку цей рух приносить. Пам’ятайте, що в русі повинні бути не тільки ваш розум і душа, але й тіло. Не давайте тілу застоюватися: кров повинна бігати по організму, м’язи бути в тонусі — це теж джерело вашого щастя.

3. Чи можливо отримати все і відразу?

Цей пункт безпосередньо відноситься до щастя, яке обумовлено отриманням бажаного, адже це дійсно важливий момент. Тут немає протиріч з тим, що щастя не повинно залежати від обставин, так як щастя — синтез багатьох чинників і вашого ставлення до них. Отримання бажаного — один з чинників.

Чи можна сказати, що якщо хочеш досягнення мети, то обов’язково потрібно працювати на неї довгий час або можна отримати все в одну мить? Часто в статтях чи книгах про успіх пишуть, що необхідно рівномірно, терпляче і наполегливо, йти до своєї мети, кожен день, робити хоча б один крок. Мабуть, погоджуся, але й не відкинув варіант, коли мета досягається дуже швидко і при повній відсутності логіки і планомірної роботи — таке реально буває, але, як мені здається, найчастіше люди не досягають успіху саме через те, що не працюють над досягненням мети кожен день, кидають розпочате, починають нове, а потім знову кидають.

На тренінгах по бізнесу дана ситуація виглядає наступним чином: приходить людина з фінансовими проблемами, які присутні в його житті багато років, і бажає за місяць вирішити всі ці проблеми. Іноді це трапляється, але не у всіх. Це можна порівняти з тим, що якщо роками набирати зайву вагу, то скинути її за тиждень не вийде.

Часто вирішує час. Я багато років, кожен день працюю над своїми проектами, в результаті пророблений такий обсяг робіт, який би кинув в жах будь-якого, хто хотів би повторити мій шлях, але при цьому цей обсяг робіт під силу кожному, секрет тільки в тому, щоб діяти кожен день.

Хочете досягти мети? Працюйте над нею кожен день і вчіться отримувати від цього процесу задоволення.

4. Реалізація можлива не тільки зовні.

Якщо у вашому житті є те, що ви створюєте, творите, творите, то в цей момент ваша душа радіє. Чи є вашому житті таке поняття, як «реалізація»? Чи граєте в футбол, вирощуєте Ви квіти, чи робите вдома ремонт, ростите дітей, ділітесь знаннями, тренуєте майстерність у своїй професії — неважливо, головне бути в потоці, тоді час зупиняється і ви повністю занурюєтеся в цікаву вам діяльність.

Ви також можете творити і створювати своє здоров’я, свій дух, свої милостиві якості, підвищувати свій рівень щастя — це теж буде реалізація, причому це буде глобальна і найважливіша реалізація в вашому житті і її сенсу.

clasnivesty5. Щастя в моменті, його немає вчора і немає завтра.

Щастя можна відчути тільки зараз. Якщо Ви не вмієте радіти простим речам — сонцю, прогулянці, дитячому сміху, зеленій траві, то з щастям можуть бути серйозні проблеми. У запущених випадках радість втрачається навіть від тих речей, про які Ви колись так пристрасно мріяли. Ні радості від нового iphone, автомобіля або квартири, дітей. Все приїдається і розчиняється в завтра, в думках, страхах, переживаннях, незадоволеннях.

Прямо сьогодні, зараз, в цей момент у Вас є привід для радості, подяки і щастя. Прямо в цей момент.

6. Позбутися ілюзій, щоб уникнути розчарувань.

Завжди, наше життя складається не так, як ми очікуємо. Вона завжди буде сюрпризом для нас. Ми ніколи не будемо точно знати, що завтра. Всі наші очікування від життя — ілюзія. Звичайно, майбутнє може бути схоже на те, яке ми собі уявляли, але все одно, воно приховано від нас. Даний факт повинен перестати вас турбувати.

Життя не дає гарантій. Всі гарантії — ілюзія. Може трапитися все, що завгодно і коли завгодно. Контроль обставин — ілюзія. Розслабтеся, тоді буде менше напруги, злості, образи на долю.

7. Вчіться тримати фокус.

Ми живемо в досить агресивному середовищі. Мільйони можливостей, гігабайти найрізноманітнішої інформації в прямому доступі, сотні проблем, всюди яскрава реклама. Свідомість найчастіше знаходиться в перевантаженому стані, яке непомітно для господаря часто переходить в режим автопілота.

Зосередитися на головному і важливому, а не на терміновому, другорядному і навіть абсолютно непотрібному — секрет щастя, яке стане наслідком того, що у ваше життя прийдуть ті речі, які зроблять вас щасливими.

Що дійсно важливо? На чому тримати фокус? На балансі духовного і матеріального, на фізичному здоров’ї, на тому, що ви чуєте і що говорите, як ви живете і як думаєте, як будуєте відносини, як вибираєте собі життєві цілі. Це важливо, а не ті побутові проблеми, які поглинули більшу частину ваших думок.

8. Радість, щастя, задоволення — не одне і те ж.

Сучасна людина живе заради задоволень, женеться за задоволеннями і боїться втратити доступ до задоволень. Солодка цукерка, смажена їжа, напхана хімією шоколадка — джерела короткочасного задоволення.

Задоволення пов’язані з органами почуттів, радість пов’язана з нашими емоціям, а щастя?

Щастя йде від серця!

Складно буває розрізнити ці стани. Можливо, що одне відчуття в одній і тій же ситуації у різних людей будуть кардинально відрізнятися. Але хоча б якусь рису я постарався провести. Найголовніше в цьому не визначення, а найголовніше ось у чому: наскільки ваше серце здатне випромінювати і відчувати щастя?

9. Чи можна бути щасливим вічно?

Якщо Ви святий, то так. Якщо Ви поза тілом і цієї планети, то так. Якщо Ви на цій планеті, то навряд чи. Завжди знайдеться той, що роздратує, засмутить чи змусить страждати. Вся справа в силі страждань, відносин до обставин.

Досить, щоб вкусила бджола і на рівні тіла ви отримаєте таку біль, що ви забудете все інше. А якщо біль від тіла прийде надовго? Як мінімум знадобиться час для адаптації.

Бути в різних станах — нормально. Суть в якості цих станів, виходу з них, ставлення до них. Ми можемо радіти, а можемо сумувати, може перебувати в меланхолії, смутку … Ваш вибір в тому, як ставитися до своїх станів, що робити, — це справжня школа життя.
10. Щастя — підсумок вашого світогляду і мислення.

Щастя – це результат того, як ви маєте доступ до цього світу, у що вірите, які спостерігаєте сенси, як думаєте, чим живете, з ким спілкуєтеся, що робите кожен день, про що думаєте, на чому фокусуєтесь, які маєте пріоритети, як уявляєте світобудову і свою роль в ньому.

Ви можете бути щасливі або нещасні, маючи багато грошей, ви можете бути щасливі або нещасні, не маючи грошей зовсім.Джерело щастя і причина його — ви самі.

11. Щастя залежить від того, що ви їсте.

Як це не дивно, але щастя не стане більше, якщо в раціоні побільшає шоколаду, а цілком можливо, що навпаки. Наші тіло, розум і душа пов’язані. Через тіло можна впливати на багато чого в своєму житті.

Здорова їжа — шлях до здорового тіла, яке є джерелом і щастя, і радості, і задоволення. Обмеження в їжі — шлях до вміння контролювати своє тіло, свої органи чуття, шлях до очищення свідомості, яке в чистому вигляді може побачити ту стежку, яка приведе вас до відповіді на питання про те, як стати щасливою людиною.

12. Що Вам не потрібно.

Щоб бути щасливим, не потрібно пити і курити. Це заважає, дуже заважає. Це вам не потрібно.
13. У грошах щастя?

Щоб розставити всі крапки над «i», потрібно відокремити одне від іншого, але при цьому поділі не забути, що ми розділили ціле.

Чи можна бути щасливим без грошей? Можна, можливо. Чи можна бути щасливим з грошима? Можна, можливо. Чи можна бути нещасним в тому і в тому випадку? Легко.

Так в них щастя? … Справа не у відповіді, а в абсурдності питання.

Щастя — це синтез безлічі факторів, які будуть працювати по-різному у кожної людини, так як є індивідуальна природа кожного з нас, яка внесе свої корективи.

Нічого немає поганого в тому, щоб прагнути до грошей, як немає нічого поганого, щоб не відчувати потреби в тому, щоб стати мільйонером. Важливий кінцевий життєвий результат у вигляді стану, в якому ви перебуваєте.

Важливим є обмін. Ви змінюєте гроші на що? Віддаєте в обмін здоров’я? Або отримуєте в процесі заробітку задоволення? Це розвиває вас? До чого це наближає вас? Що ви відчуваєте на шляху до багатства, якщо мрієте про нього?

14. Єдиного рецепту щастя не існує.

Один щасливий в сім’ї, а інший — в подорожах. Одному потрібна влада, а іншому — медитація. Всі ми різні і унікальні — це не красиві слова, це правда, і більшість навіть не уявляють всієї глибини відмінностей людей між собою.

Отримуйте знання, досвід і збирайте свою модель, в якій ви будете щасливі. Ваша природа визначає вашу реалізацію, бажання, поведінку, не можна не враховувати свою унікальність. Вивчайте докладно тему призначення.

15. Прямо зараз — завжди не найкращий час.

Зрозуміло, що для того щоб бути щасливим, необхідно напружитися, виділити час, увагу. Частенько здається, що зараз не час. Ось коли вирішаться фінансові питання, коли виростуть діти, коли пройде хвороба — можна придумати ще тисячу причин.

Проблема в тому, що, як я вже говорив: «Немає жодних гарантій, і позбудьтеся від ілюзій». Немає гарантій, що коли-небудь такий момент настане. Ілюзія, що прийде час, коли буде купа грошей, часу і сил, щоб нарешті почати займатися своєю душею, здоров’ям, щастям … Може так і статися, а може і ні. Ніяких гарантій життя не дає.

Багато років в пристрасті і на автопілоті заганяють багатьох в болото. Як наслідок — лінь, відсутність сенсів, відсутність енергії і здоров’я. Можна чекати, що болото саме відступить, але немає гарантій, що це станеться. А може бути, знову ілюзія, що завтра це станеться або хтось протягне руку.

Виходь з болота (читай: вставай з дивана). Просто встань і йди! Через лінь, зарості очерету, через темряву. Рухайся, дій, переборюй себе. Тут буде працювати зворотне правило дії і натхнення.

Вважається, що натхнення народжує дії, а може бути, і навпаки: яка дія породжує натхнення, а потім і щастя.

Пам’ятайте про унікальність. Бездіяльність — теж вид дії. Що підходить Вам? Дізнатися можна тільки через практику, а після практики Ви вже самі знатиме, коли вам лежати, а коли йти.

16. Коли гроші приносять нещастя?

Один з випадків, коли ними неправильно розпоряджаються. Кредити, борги приносять депресію і стрес, забирають радість. Буває, що кредит і борг вимушений, але часто це просто «життя невідповідно до своїх достатків», щоб здаватися, а не бути.

Жага задоволень, бажання таким чином утвердитися в очах інших людей, викликати повагу або заздрість.

Ще більше боргів і кредитів — людина заради грошей йде на угоду з дияволом. Необов’язково продавати щось заборонене, не потрібно красти, досить схитрувати, трошки обдурити, чи не віддати взятий борг. Диявол криється в дрібницях.

Справа в пріоритетах. У чому більше щастя? У свободі від кредиту або в дорогому телефоні в кишені? Відносини в пріоритеті або гроші?

Я особисто перевіряв, що рівень щастя в мерседесі чи в тойоті й ладі може бути однаковий.

Гроші — це добре, але вони не повинні ставати причиною страждань на рівному місці, коли управління цим ресурсом заганяє вас в болото.

17. Що робити зі своїм призначенням?

Багато хто живе в ілюзії, що вся проблема саме в тому, що немає реалізації свого призначення. Не покидає відчуття: «Я створений для того, щоб змінити світ, але працюю в Пятерочці». Місце роботи, природно, не має значення, замість «працюю в Пятерочці» можна підставити будь-яке інше місце роботи. Важливо саме стан.

Немає сенсу, немає грошей, немає ще чогось … А ось приймете сигнал бажаної діяльності — призначення, тоді все зміниться буквально за тиждень.

Призначення — така справа, що це шлях. Є яскраві точки цього шляху, коли людина може сказати, що знайшов своє покликання, але навіть до цих крапок потрібно прийти, потрібен час.

Іронія полягає в тому, що яскравість точок життєвої шляху визначає вашу свідомість, секрет в ньому.

Не всім бути президентами країн або літати в космос. Призначення у всіх різне, і кожне матиме найвищий сенс, в залежності від типу особистості та індивідуальної долі.

Ви вже живете своім життям, вже йдете по шляху свого призначення, інша справа, що необхідно розгледіти цю стежку, подивитися під ноги, відкрити очі, а іноді повернутися на свою дорогу, з якої ви пішли.

Яскраву крапку свого покликання можна чекати або шукати, для цього може знадобитися час, а ось жити серцем можна вже зараз, жити згідно з серцем — бути щасливим, правда, цього теж необхідно навчитися, точніше, згадати, ми просто забули як це — жити по серцю .
clasnivesty218. Вибирайте світлу сторону.
Немає щастя, якщо у вашому серці живе заздрість, осуд, жадібність, образи. Якщо ваш світогляд забарвлює навколишній світ і події в чорні тони.

Ви щасливі, якщо в серці живе вдячність, співчуття, любов, терпіння, розуміння, мудрість, доброта. Вибирайте світлу сторону!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here