Стань щасливою людиною

0
265

clasnivesty
Три пункти, яким слід приділити увагу, щоб стати щасливим!

Як і всі люди, я завжди хотів бути щасливим. Колись мені здавалося, що щастя в грошах, а колись в коханні. Довгі пошуки, читання книг на цю тему, експерименти зі своїм життям. В результаті є певні висновки, до яких я прийшов.

Якщо хочеш бути щасливим, то уважно поставтеся до наступних трьох порад.

clasnivesty1Пізнайте себе.

Якщо ви будете тим, яким хочуть вас бачити інші люди, будете діяти за нав’язаними ззовні шаблонами, приймати рішення для того, щоб довести щось іншим або собі, зі страху або заздрості, то великий шанс втратити себе і вступити в протиріччя між собою всередині і зовні.

Якщо ваш сусід став щасливим і багатим, то це зовсім не означає, що вам потрібно обов’язково ставати схожим на нього. Є шанс, що пішовши по «його шляху» до щастя, ви прийдете до тотального власного нещастя …

Якщо людина з дорогої машини здається вам щасливим, то це може бути зовсім не так. Іронія долі полягає в тому, що навіть отримавши цю дорогу машину в свої руки, питання щастя може і не вирішиться, а може і вирішиться … Все дуже індивідуально.

У вас власний шлях по життю, до щастя, успіху, а компас по життю — ваше серце … Дозвольте собі бути собою, йти за власною дорогою долі.

clasnivesty2Регулюйте рівень стресу.

Як відомо стрес вбиває. Вбиває не тільки фізично, а й морально. Пробуйте регулювати рівень стресу у своєму житті і ви побачите, що часто це безпосередньо залежить від стану щастя.

Хтось народжений для того, щоб перетравлювати стрес. У нього це добре виходить, він вміє це робити певним чином, він щасливий від того, що реалізує свою природу, а для когось стрес — глибоке фізичне і моральне виснаження.

Не дивіться на успішного сусіда, який «вливає в себе стрес відрами» і посміхається при цьому, можливо це не ваш шлях. А може бути ви просто перевищили всі розумні межі стресу у своєму житті. Експериментуйте з рівнем стресу і знайдіть золоту середину.

clasnivesty3Живіть в моменті.

Щастя не можна випробувати в майбутньому або минулому. Випробувати щастя можна тільки тут і зараз. Це правило, яке не вимагає доказів, так влаштований світ.

80% успіху в тому, щоб стати щасливим, це навчитися жити тут і зараз. Ця заяложена до болю фраза несе в собі колосальний сенс!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here