Страх вбиває щастя

0
388

clasnivesty
Страх у людини буває різний. Дехто боїться не вийти заміж,або вийти не за того,а хтось боїться, що не здійсняться його мрії, комусь страшно втратити гроші або відносини,моторошно декому втратити роботу, багато хто боїться підвищення курсу долара. Чимало причин існує для страху і завжди знайдеться те, чого можна боятися. Ефект складаеться завжди один і той же – це зменшення рівня щастя.

З одного боку — боятися, нормальне явище. Всім страшно. Людям які вже в сотню раз виходять на сцену-вийти ще раз,ті хто відкривають десятий бізнес, починають п’ятдесятий спортивний поєдинок — зі страхом. У декого він проходить, але хтось кожен раз долає його.

Якщо вам страшно, то з вами все в порядку, але як що ваш страх робить вас нещасним або не дає зробити потрібний крок, то з ним необхідно працювати.

Є ще страх життя та майбутнього. Зворотний бік довіри до життя, до себе, долі, Бога, Всесвіту. Якщо у вашій картині світу життя — школа для душі, можливість для духовного зростання, шанс на придбання дорогоцінного досвіду це один бік «монети». Якщо ти навчився отримувати щастя з себе самого, а не з обставин, то тобі нічого боятися. Страх з часом піде, а на його місце стане гармонія, радість, щастя.

Вчіться жити без страху перед майбутнім, перед долею. Вчіться переступати страх, який заважає приймати рішення і переходити до дій. Це обов’язковий пункт.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here