Уникайте стабільності адже життя це рух

0
537

clasnivesty

Шукаємо стабільності .Чому?Бо страх є тому причина. В житті або ти рухаєшся і розвиваєшся, або шукєш стабільність і деградіруешь.Третього шляху нема. Розвиток у всіх сенсах включає в себе ефективне використання життєвого часу, яке вам відпущено природою або Богом.Час є ресурсом,який не можливо поповнити за будь-яких обставин,навіть маючи владу або все золото світу. Деградація або пошук стабільність,якої не існує в природі,це трата даремно найціннішого ресурсу, який у нас є- самого життя, точніше часу відведеного для розвитку і счастя Всесвітом.

Як би ви не хотіли стабільності, якої вимагає розум і диктує страх та її немає і не буде. Весь час буде щось змінюватися: курс долара, ваш склад крові, епохи, періоди планет, президенти,вода в річці вяку незайдеш двічі і так далі. Діти будуть зростати, ви будете теж ставати дорослішими. Застаріє нова модель телефону, одяг втратить колишній привабливий вигляд .Нічого не буде стояти на місці, нічого не залишиться без змін.Вічного нема нічого.

Навчіться бачити сенс в цьому русі життя, бачити цінність, яку цей рух приносить. Пам’ятайте, що в русі повинні бути не тільки ваші розум і душа, але й тіло. Не давайте тілу застоюватися: кров повинна бігати по організму, м’язи бути в тонусі – адже це також джерело вашого щастя.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here