Вдало розпочинайте рік Новий 2017

0
315

clasnivesty 1

Тут ви знайдете 10 корисних порад про те, як почати новий рік, щоб він приніс радість,вдачу і був успішним у вашому житті. Як увійти в колію після новорічних свят і сконцентруватися на потрібному? Відповідь на це та багато інших питань ви знайдете в даній публікації.
Після веселих новорічних свят у багатьох виникають питання про те, як почати новий рік, як його спланувати, як зробити так, щоб в новому році продуктивність зробленного зросла, і було здійснено більше корисних справ? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в сьогоднішній публікаціі.

10 корисних порад для тих, хто хоче почати новий рік правильно:

Приведіть у порядок свій розклад трудового дня.
Привчіть себе планувати і виконувати заплановане.
Відвідайте місце, на яке раніше не вистачало часу.
Подбайте про свій раціон.
Займіться спортом.
Відмовтеся від телевізора.
Почніть вивчати дві мови- іноземну і програмування.
Знайдіть «свою» справу.
Перестаньте сперечатися через дрібниці і судити інших.
Прочитайте ще раз все поради і почніть їх практично застосовувати!
Існує безліч порад та рекомендацій на цю тему: скільки потрібно спати людині, коли краще лягати і прокидатися і т.п. Ми не будемо вас обтяжувати перерахуваннями цих технік.

Важливо зрозуміти одне: для того, щоб почати новий рік свіжою і бадьорою людиною, необхідно просто привести режим дня до «єдиного за розкладом».
Що ми маємо на увазі? Те, що неважливо, скільки ви лягаєте спати або яка тривалість вашого сну. Найважливіше — робити це завжди в один і той же час! Прибравши хаос зі свого розпорядку, ви помітите, що сил стає більше, і у вас додасться енергія.

Плануйте і виконуйте заплановане
Складайте список завдань на день, тиждень, місяць, рік. Або використовуйте календарне планування. Метод вибирайте самі. Найважливіше — вміти визначати пріоритетні завдання і виконувати їх в першу чергу незалежно від їх складності.

Завжди виконуйте заплановані справи!
Візьміть за правило: якщо щось написано в вашому списку справ або календарі, то цей пункт повинен бути виконаний обов’язково.

Поїдьте туди, де давно хотіли побувати
Можливо, в метушні щоденних справ ви все ніяк не можете побувати в тому місці, куди давно хотіли потрапити. Виберіть пару днів на новорічних канікулах і відвідайте заповітну країну або це місце в своїй країні.

Враження, які ви отримаєте, допоможуть вам почати новий рік в позитивному настрої і додадуть більше стимулу для розвитку і руху вперед.

Подбайте про свій раціон
Закінчився період безмірного поїдання новорічних ласощів і настав час подбати про свій раціон. При цьому не обов’язково мучити себе різними дієтами і жорсткими обмеженнями. Просто слухайте свій організм і намагайтеся харчуватися в міру.

Якщо ви вважаєте, що вам необхідно знизити свою вагу, то просто подивіться відео про те, як позбавитися від зайвої ваги без обтяжливих дієт і болісних вправ.

займіться спортом
Ця порада не означає, що ви повинні стати професійним спортсменом і готуватися до найближчих олімпійських ігор. Досить буде вибрати для себе якийсь вид спорту і почати освоювати його на практиці.

Найчастіше люди починають займатися бігом, плаванням або іншим активним видом спорту. Для того, щоб вам було легше, почніть заняття всією сім’єю або зі своїми однодумцями. Групою завжди легше починати новий рік активно.

Відмовтеся від телевізора
Знайдіть більше гідне заняття для себе, ніж перегляд телевізора, який є просто «пожирачем» часу.

Реклама ефірних і кабельних каналів, перемішана з передачами сумнівної цінності і якості, низькопробним гумором і старими фільмами, які показують по колу тижнями, — ви правда хочете цим розбавляти своє життя кожен день?
Почніть вивчати іноземну та мову програмування,адже в найближчий час зникне більше ста(100)!найпотрібніших сьогодні професій.Їх (ці професії) замінять роботи.
Для того, щоб почати новий рік з користю, ви можете приступити до вивчення іноземної мови. Це буде гідне «вкладення» свого часу.

В сучасних умовах зробити це досить просто: існує маса курсів в аудіо і відео форматах, ви можете займатися чимось ще і проговорюючи уроки іноземної мови, вивчаючи слова або тематичні словосполучення на ньому.

Знайдіть «свою» справу
Постарайтеся знайти ту справу, яку приносить вам задоволення. Другим етапом може стати перетворення цього хобі в постійне джерело доходу. Але навіть якщо це не вийде — ви зможете в своєму хобі знайти ту саму «віддушину», отримуючи радість і компенсуючи інші незручності у своєму житті.

Також не варто забувати, що найкращий відпочинок — це зміна виду діяльності. Прийшовши з роботи і приступивши до свого хобі, ви отримаєте ні з чим незрівняний відпочинок, якщо ваше хобі є «справою вашого життя».

Перестаньте сперечатися через дрібниці і судити інших
Скориставшись цією порадою, ви зможете згодом змінитися на краще!

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here