Зробіть своє життя яскравим і насиченим

0
619

clasnivesty
Зробіть своє життя яскравим і насиченим,якщо у вас є таке бажання то розпочинайте прямо зараз.На світі є люди Мегаактивні за своєю природою: такі дуже легко закохуються, швидко заводять дружні відносини будь з ким, «легкі на підйом». А є такі «екземпляри», яких безпросвітно засмоктала рутина, і такі люди зовсім ніяк не можуть вирватися з багна для того, щоб ковтнути свіжого повітря.Таке буває і з цим не потрібно миритися,адже життя не може проходити мимо і дарма. Потрібно жити так, щоб були досягнення і енергія на взяття «нових висот». Так як же зробити своє життя яскравішим? Як зробити буденну сірість днів чимось незвичайним, таким, що наповнює життя і запам’ятовується? Про це якраз і розповість це оповідання. Всього лише якихось декілька кроків, і ви зможете здійснити мрію зробивши її реальністю.

Ваше серце знає краще

Прагматики скажуть, що дана порада аж надто ідеалізовано, адже логіка і жорсткий розрахунок — ось, що дасть нам фортецю, свободу, надійність. Але насправді багато відомих людей говорять про те, що в важливих життєвих ситуаціях варто прислухатися до наших почуттів.

Приведу приклад: музикант і композитор Алан Менкен (Alan Menken) розповів про те, як створюється музика для мультфільмів. Він говорив про те, що в даному процесі йому допомагало саме серце. До того ж він заявляв, що логіка прийде сама собою. Тільки ви будьте не роботом, які ставлять на п’єдестал ретельно продумані вчинки, а людиною живою і справжньою. Дана порада підходить для тих людей, які відносяться до категорії піддаючи все сумніву. Адже не завжди потрібно думати, іноді можна і відпустити свою «голову»,розслабитись.Слухайте свій внутрішній голос і ваша природа вас точно не підведе.

Корисний досвід стане вам у пригоді

Досвід дуже потрібен кожному з нас, адже беручи його собі на службу, ми стаємо мудрішими, розумнішими, починаємо дивитися на речі під іншим кутом зору. Негативний досвід — теж досвід, адже тепер ми вже не зробимо попередніх помилок. Зауважте, що не завжди виходить досягти мети, та й не завжди фініш повинен бути вашою мрією. Головне — це сам процес, важливо саме отримання дорогоцінного досвіду. Досвід — найкращий учитель. Хотілося б розповісти про історію братів Райт. Вони завжди мріяли літати. Вони записалися в клуб, і одного разу їм вдалося зістрибнути з парашутом і зробити своєрідний політ. У кожного є мрія. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і серця! Чого ж бажаєте ви?

Мати міцну сім’ю-гарне бажання
Можливо, мрієте бути вічно молодим і здоровим
Ваша мета -щось незвичайне і неповторне
Досвід набувають навіть тварини. А ми, розумні люди, повинні ставитися до нього особливо з повагою і розуміти, що це справжній подарунок, який зустрівся на нашому шляху. Сенс життя — і є в набутті досвіду. З досвіду якраз складаються найкращі ваші дії. Згадайте, як ви скаржились на важку роботу, проте зараз дуже задоволені тим, що навчилися чомусь новому. Адже не можна стати бізнесменом, сидячи на дивані і дивлячись серіали. Треба працювати. Це як раз і є досвід. Досвід — як нескінченний марафон, в якому ви просто повинні перед самим собою залишитися у виграші.

Справжній досвід відкриває нам всі двері

Джим Рон ділиться своєю історією з цього приводу: «Коли мені виповнилося двадцять п’ять років, я зрозумів, що життя настільки одноманітне і нудне, що вирішив, що потрібно щось змінювати. Я був безробітний, сидів на шиї у батьків. Мене це не надто хвилювало, але одного разу до нас прийшла дівчинка з благодійної організації і попросила придбати печиво. Грошей у мене не виявилося, мені стало по-справжньому соромно за себе. Тоді я зрозумів, що життя треба покращувати, а не сидіти склавши руки. Я кинув комп’ютерні ігри, вийшов на роботу. Якби я не опустився так низько, то не відчув би всю жалюгідність ситуації в якій опинився. Я дуже вдячний тій дівчинці, її послала мені сама доля.

Робіть аналіз довкілля і соціума

Буває так, що рутина в буквальному сенсі пожирає нас, напруга і стрес накопичується в організмі. Чогось хочеться? А саме лягти і надовго заснути. Для цього ми шукаємо місце, де нам добре і комфортно. Ми їдемо на південь, до озер, хтось вирушає в гори. Природа відновить наші сили. Відпочивайте з душею: сходіть в театр, прочитайте книгу, подивіться фільм з улюбленим актором. Загалом, отримаєте порцію естетичного задоволення, поповнивши обсяг свого гормону щастя набравшись нової єнергії.

З будь-якої ситуації генеруйте користь

Нагадаю знову про досвід. Ви повинні отримувати користь навіть з провальних для вас ситуацій. Це зробить вас сильніше. Це як раз і є ваша мета, ви повинні прагнути збагатити ваш внутрішній світ. Звертайте увагу на оточуючих вас людей: робіть улюбленцям подарунки і компліменти, хвалити можна навіть домашнього вихованця.

Змінюйте ситуацію на краще

Ні в якому разі не спостерігайте за потопаючим кораблем. Бездіяльність — ваш найгірший ворог. Вчіться концентруватися на головному. Не розпиляйтеся на декілька справ, навіть якщо вам допоможуть для цього беруші – беріть їх в помічники.

Завжди контролюйте свої думки і бажання,думайте перш аніж подумати

Що цікавить вас найбільше? Багато хто не може сконцентруватися на головному, думають про різну нісенітницю, накручуючи себе. Дані думки лише посилюють проблему. Потрібно сфокусувати увагу тільки на головному.

Півтори години безперервної роботи включають мозок

Доведено,якщо мозок фокусує свою увагу на чомусь одному протягом двадцяти трьох хвилин він починає ефективно працювати. Тому не переривайтесь на нісенітницю, інакше ви все зіпсуєте. Якщо ви працюєте за комп’ютером, то вимкніть всі відволікаючі фактори: музику, соціальні мережі і т.д. Зробив справу гуляй сміливо! Отже, дотримуйтесь трьох правил успішної роботи:

1.Робота починається з ранку.
2.Робочий день — три тимчасових блока.
3.Блок праці — півтори години.

Пам’ятайте що час безцінний і непоповнювальний ресурс

Ви завжди повинні його цінувати, адже все можна виправити, все повернути, крім часу. Це незаперечний факт. Ви повинні створювати собі такі умови, щоб зробити роботу продуктивніше й ефективніше. Приберіть все, що відволікає вас. Не відволікайтеся ні в якому разі в ці дорогоцінні дев’яносто хвилин! Нехай весь світ зачекає, а ви повинні доробити поставлене вами завдання.
Будьте готові до складнощів,навіть якщо вам здасться, що зловмисники хочуть вкрасти ваш час. Будьте переконливі, і не дозволяйте їм цього зробити.

Бережіть і цінуйте кожну секунду

Поставте собі за мету і запишіть її на папері бажану суму, яку ви хотіли б заробити. Або вкажіть місце, куди б хотіли поїхати. А тепер напишіть все ті відволікаючі фактори, які заважають вам вдосконалитися,або виконати мрію. Проаналізувавши написане, ви зможете побачити, чи варті перешкоди заважаючі здійсненню мети? Чи варті безглузді листування в соціальних мережах відмови від бажаного?Письменник Даррен Харді (Darren Hardy) говорить про те, що навіть мобільний телефон може стати жахливим фактором дратівливості.Автор вважає, що відмова від гаджетів дозволить вам пробудити оригінальність, продуктивність і наповнити життя правильним змістом.

Найдіть ідеал і йдіть за ним,а потім випередьте його

Кожній людині потрібен лідер, приклад для наслідування. Ідіть слідом за ідеалом з тим же завзяттям і наполегливістю.

Усейн Болт ̶ найшвидший бігун в світі. Він встановив величезні рекорди за кілька минулих років. Але його це не зупиняє. Тому що у нього є кумир, він прагне до вершин, він хоче бути краще.
Тому все залежить тільки від вас, дійте якомога скоріше,просто зараз.Вдачі!

clasnivesty1

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here