Куди краще поїхати на вихідні в Україні: топ п’яти цікавих маршрутів

0
1750

0

У мальовничих місцях України, де можна чудово провести уїк-енд, а також куди поїхати недалеко від Києва в літній вихідний. Для тих, хто любить подорожі, красиву природу і активний відпочинок, дивіться топ-5 цікавих місць, куди поїхати в Україні в вихідний день. Наймальовничіші куточки, де можна провести сімейний уїк-енд, — в нашій добірці.
Куди поїхати недалеко від Києва.

Сховатися від літньої спеки і провести чудові вихідні з близькими можна відправившись в дендропарк «Софіївка», який розташований в Умані. Це унікальне місце заворожує красою природи. Тут розташований ставок, з лебедями, за яким можна поплавати на човні, сад зі скульптурами, античні альтанки, гроти, водоспади, мальовничі алеї, екзотичні рослини. Парк був заснований ще в 18 столітті на замовлення Станіслава Потоцького для своєї дружини Софії. На даний момент це місце є національним дендропарком, куди з’їжджаються туристи з усієї України.

1

Фото: дендропарк «Софіївка»

Каньйон в селі Буки (Черкаська область) підійде і для сімейного пікніка, і для активного відпочинку. Це відмінний варіант, куди поїхати на вихідні з Києва, адже дорога займає трохи більше 2 годин. Буцький каньйон унікальний своїм ландшафтом. Деяким туристам місцеві краєвиди нагадують норвезькі фіорди, іншим — Стоунхендж. Вік гранітів каньйону становить два мільярди років, його протяжність близько 5 км. Також тут знаходяться руїни першої української ГЕС. Уздовж каньйону розташовані мальовничі майданчики для пікніків, є спуски для купання. Для любителів екстремальних розваг влаштовуються сплави на байдарках і скелелазіння.

2

Фото: Буцький каньйон

Блакитні озера в Олешні (Чернігівська область) утворилися на місці кар’єрів, де добували кварцовий пісок. Площа найбільшого озера становить 25 гектар, і воно має форму серця. Кришталево чиста вода блакитного кольору, піщані береги, сосновий бір привертають в це місце безліч відпочиваючих. На блакитних озерах розвинена інфраструктура, є упорядковані пляжні зони, бази відпочинку з будиночками з соснового зрубу, наметове містечко, водні атракціони, кафе.

3

Фото: Блакитне озеро в Олешні

Куди поїхати на вихідні в Україні: активний і сімейний відпочинок біля води. За дозою екстриму вирушайте на літні вихідні до берегів Південного Бугу в Миколаївську область. Неподалік від селища Мигія розташований відомий серед любителів рафтингу річковий поріг Червоні ворота, або «Інтеграл». Тут можуть сплавлятися як екстремали зі стажем, так і аматори. Є навіть маршрути, на яких беруть дітей від 6 років в супроводі дорослих. Крім активного відпочинку, на Мигійських порогах можна побачити безліч пам’ятників древніх культур, паровий млин XIX століття, помилуватися рідкісними рослинами, занесеними в «Червону книгу». Територія порогів відноситься до національного парку «Бузький град».

4Фото: Відпочинок на берегах Південного Бугу

Національний парк «Подільські товтри» розташований на берегах Дністра в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. Це місце приваблює мальовничими пейзажами на крутих схилах Дністровського водосховища, дивовижною історією, а також ідеально підійде для того, щоб провести тут сімейні вихідні. На території національного парку знаходиться затоплене село Бакота, яке називають «українською Атлантидою».

5

Фото: Національний парк «Подільські товтри»

У середні століття Бакота була столицею Дністровського Поділля з укріпленим замком і печерним монастирем. Затопили село в 1981 році під час будівництва Дністровської ГЕС. До наших днів збереглися кілька печер скельного монастиря, в яких знаходиться церква і три цілющих водних джерела.

Новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here